Keystone logo
MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

MODUL University Dubai

Wstęp

Dom rodzinny MODUL University znajduje się w Austrii, kraju, w którym wzięło udział 23 laureatów Nagrody Nobla, a wszyscy kształcili się w austriackich szkołach lub na uniwersytetach. Austria jest znana jako międzynarodowy benchmark jakości i złoty standard dla ekonomistów, muzyków, kompozytorów, hotelarzy, a nawet - naukowców z dziedziny ekonomii i biznesu oraz badań i rozwoju zrównoważonego rozwoju.

Marka MODUL to ponad 100 lat doskonałości w edukacji. Założona w 1908 roku, MODUL College jest szkołą kształcenia zawodowego o najdłuższej tradycji w turystyce i edukacji hotelarskiej na całym świecie. Od 2007 roku MODUL University Vienna oferuje najnowocześniejsze programy edukacyjne (studia BBA, licencjackie, magisterskie, MBA i doktoranckie) w zakresie zarządzania międzynarodowego, nowych technologii medialnych, zarządzania publicznego, zrównoważonego rozwoju oraz zarządzania turystyką i hotelarstwem.

MODUL University Vienna jest powszechnie uważany za czołowy międzynarodowy uniwersytet prywatny Austria i jest własnością Vienna Chamber of Commerce and Industry, największego dostawcy edukacji prywatnej w Austrii. Kampus uniwersytecki znajduje się na Kahlenberg, malowniczym wzgórzu ze spektakularnym widokiem na stolicę Austrii.

We wrześniu 2016 roku, po niemal stuletniej spuściźnie w austriackiej edukacji, edukacja MODUL znalazła nowy dom-zewnętrzny dom w Dubaju, ZEA - z inauguracją MODUL University Dubai dniu 10 października 2016 roku.

MODUL University Dubai , spółka zależna Dubai Investments, ogłosiła, że ​​jej główny oddział w Austrii - MODUL University Vienna znalazł się ostatnio na liście 25 najlepszych uniwersytetów na świecie pod względem liczby cytowanych opublikowanych badań, co potwierdziło wyjątkową jakość prowadzonych przez nią badań. możliwości i wiedza specjalistyczna.

Jesienią 2016 r. MODUL University otworzył swój kampus jako pierwszy i jedyny austriacki uniwersytet na Bliskim Wschodzie. Położony w samym sercu Dubaju, kampus oferuje programy licencjackie w zakresie zarządzania międzynarodowego i turystyki i zarządzania hotelarskiego, program Master of Science w zrównoważonym rozwoju , Zarządzanie i polityka, a także programy MBA z głównych opcji w turystyce

Firma MODUL University Dubai założona przez Dubai Investments PJSC i DACH Advisory, oferuje 360 ​​stopniowe wykształcenie wyższe w zakresie biznesu, turystyki, hotelarstwa, zrównoważonego rozwoju, zarządzania publicznego i nowych technologii medialnych, przedsiębiorczości, przywództwa i innowacji, a także program fundacyjny i profesjonalne wykształcenie. -kursy.

Lokalizacje

  • Dubai

    4th Floor, One JLT, Dubai, , Dubai

pytania