Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

Wstęp

McWilliams School of Biomedical Informatics, dawniej UTHealth Houston School of Biomedical Informatics (SBMI) to jedna z sześciu szkół UTHealth Houston, która jest częścią 14 instytucji systemu University of Texas.

McWilliams School of Biomedical Informatics to jedyny akademicki program informatyki biomedycznej w Teksasie, jedyna niezależna szkoła spośród 70 powiązanych programów w kraju i jeden z największych tego typu programów na świecie.

Wizja

Nasza szkoła przekształca dane w celu wspomagania zdrowia ludzkiego TM .

Misja

Misją szkoły jest gromadzenie, przetwarzanie i przekształcanie danych – od cząsteczek po populacje – w przydatne informacje, wiedzę i inteligencję; kształcić obecnych i przyszłych liderów, innowatorów i osób rozwiązujących problemy w całym Teksasie, kraju i na świecie; zakłócanie, przekształcanie i wprowadzanie innowacji w celu uzyskania odkryć biomedycznych, poprawy świadczenia opieki zdrowotnej i pomocy w zapobieganiu chorobom poprzez prowadzenie wybitnych badań podstawowych i stosowanych oraz opracowywanie wpływowych produktów i rozwiązań w zakresie technologii informatycznych.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  19%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  6 do 1

Rekrutacja

Warunki przyjęcia na studia i programy niestacjonarne w McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston .

Szkoła Informatyki Biomedycznej McWilliams stosuje holistyczny proces oceny wszystkich kandydatów. Dzięki temu możemy dokładnie rozważyć wszystkie referencje przedstawione przez wnioskodawcę. Kandydaci są sprawdzani tylko raz w każdym semestrze cyklu, pamiętaj, aby złożyć wniosek z najsilniejszym materiałem.

Wymagania wizowe

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston to szkoła wyższa, która przyznaje stopnie podyplomowe. Nie oferujemy stopni licencjackich.

Aby ubiegać się o przyjęcie, wymagany jest tytuł licencjata lub wyższy. Jeśli cała edukacja została ukończona poza Stanami Zjednoczonymi, musisz posiadać amerykański odpowiednik tytułu licencjata lub wyższego.

Wszyscy kandydaci, którzy ukończyli kursy/stopnie naukowe poza Stanami Zjednoczonymi, są zobowiązani do przesłania oficjalnej oceny transkrypcji poszczególnych kursów wraz z raportem obliczeń GPA sporządzonej przez World Education Services (WES ICAP) lub osoby oceniające kwalifikacje edukacyjne . Zweryfikowane transkrypcje użyte do ewaluacji należy dołączyć do ewaluacji kształcenia.

Wszyscy kandydaci międzynarodowi muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego za pomocą jednego z poniższych:

 • Egzamin z języka angielskiego jako języka obcego ( TOEFL ) – minimalny wynik 94. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami , aby oficjalne wyniki testów zostały przesłane do GradCAS. Użyj kodu: B886
 • Międzynarodowy system testowania języka angielskiego ( IELTS ) – minimalny wynik 7,0. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami , aby przesłać oficjalne wyniki testów do GradCAS. Kod nie jest wymagany.

Kandydaci, dla których wymagany jest egzamin z języka angielskiego i którzy nie spełniają minimalnych wymagań, nie zostaną skierowani do oceny komisji rekrutacyjnej.

SPONSORING WIZY F-1 DOSTĘPNY DLA NASTĘPUJĄCYCH: SPONSORING WIZY F-1 NIE JEST DOSTĘPNY W PRZYPADKU:
Wstęp na wiosnę i jesień
Magister (MS) - Ścieżka badawcza
Doktor filozofii w zakresie informatyki biomedycznej
Wstęp do jednego programu UTHealth Houston na raz
Wstęp na lato
Magister (MS) - Tor stosowany
Doktorat z informatyki zdrowotnej (DHI)
Jednoczesne wielokrotne przyjęcia do szkół/programów UTHealth Houston
Programy niestacjonarne lub certyfikacyjne

Stypendia i Finansowanie

Będziemy nadal przesuwać granice nauki o danych, aby sprostać najpilniejszym wyzwaniom zdrowotnym naszego świata w ramach naszej pierwszej kompleksowej kampanii zbierania funduszy „Many Faces”. Jedna misja. Od pomocy studentom w realizacji ich marzeń edukacyjnych poprzez stypendia, poprzez rozwój innowacyjnych badań, aż po zapewnienie elastycznego finansowania w ramach naszego Funduszu Doskonałości Dziekana – Twoje wsparcie dla tej kampanii pomoże nam utrzymać się w czołówce.

Statystyki absolwentów

Nagrody i akredytacje

SACS SOC

Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) jest organem akredytującym instytucje szkolnictwa wyższego przyznające stopnie naukowe w południowych stanach. Komisja ds. kolegiów Południowego Stowarzyszenia Szkół Wyższych i Szkół kieruje się sześcioma podstawowymi wartościami. Oni są:

 • Integrity
 • Wzajemna ocena/samoregulacja
 • Nauka studencka
 • Continuous Quality Improvement
 • Accountability
 • Transparency

SACSCOC jest akredytatorem instytucjonalnym, który stosuje odpowiedzialny i przejrzysty proces wzajemnej oceny, który zapewnia jakość i uczciwość edukacji, sprzyja ciągłemu samodoskonaleniu i promuje sukcesy uczniów.

Program akredytowany przez CAHIIM

Komisja ds. Akredytacji w zakresie informatyki zdrowotnej i zarządzania informacją (CAHIIM) to recenzowany proces akredytacji zarówno dla programów studiów licencjackich, jak i magisterskich. Nominacja ta gwarantuje, że akredytowane szkoły stale podnoszą jakość zarządzania informacjami medycznymi i edukacji z zakresu informatyki zdrowotnej, aby sprostać potrzebom personelu medycznego.

 • Nasz program magisterski uzyskał akredytację CAHIIM w 2019 roku
 • Program szkoły spełnia standardy wyznaczone przez nauczycieli informatyki zdrowotnej z całego kraju.
 • Nasi studenci zdobywają akredytowane wykształcenie, które jest zarówno istotne, jak i zapewnia aktualne umiejętności wymagane przez dzisiejszych pracodawców.
 • Nasz stale utrzymuje i podtrzymuje wszystkie zasady i procedury CAHIIM w celu utrzymania akredytacji programu.

Zatwierdzony partner edukacyjny HIMSS

Zatwierdzeni partnerzy edukacyjni HIMSS (AEP) to programy edukacyjne, które wykazują, że ich działania w zakresie rozwoju edukacyjnego spełniają rygorystyczne standardy jakości określone przez HIMSS. AEP są upoważnieni do oferowania zatwierdzonych przez HIMSS programów edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie technologii informatycznych i medycznych, przygotowujących kandydatów do zdobycia zaawansowanej wiedzy w zakresie IT i opieki zdrowotnej.

 • Jako HIMSS AEP od 2016 roku nasz program nauczania spełnia wysokie standardy edukacyjne HIMSS.
 • Nasze programy edukacyjne i szkoleniowe przygotowują kandydatów do zdobycia zaawansowanej wiedzy z zakresu IT i opieki zdrowotnej.
 • Studenci otrzymują wykształcenie i wiedzę niezbędną do uzyskania certyfikatów CAHIMS i CPHIMS .
 • Nasze kursy kształcenia ustawicznego spełniają również branżowe standardy HIMSS w zakresie skutecznego szkolenia zdrowotnego.

Project Management Institute

McWilliams SBMI jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym PMI. Mając to oznaczenie, możesz mieć pewność, że Twoje szkolenie zostało sprawdzone przez Project Management Institute pod kątem zgodności z jego rygorystycznymi standardami.

 • Dwa kursy MSBMI, BMI 5328 – Zarządzanie systemami i zarządzanie projektami oraz BMI 7360 – Zaawansowane zarządzanie projektami, wykorzystują materiały PMI i mogą być wykorzystane jako punkty edukacyjne do PMP lub CAPM.
 • MSBMI oferuje również kształcenie ustawiczne w zakresie zarządzania projektami .

Lokalizacje

 • Houston

  Fannin Street, 7000, 77030, Houston

pytania