Keystone logo
Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Management Center Innsbruck

Wstęp

Szkoła Przedsiębiorczości ®

Management Center Innsbruck łączy to, co najlepsze w nauce, ekonomii i konsultingu z unikalną koncepcją międzynarodowej szkoły przedsiębiorczości ® . Założona w latach 1995/96 jako ostoja unikalnej koncepcji Innsbruck Open University, Management Center Innsbruck zdobyła czołową pozycję w międzynarodowym krajobrazie szkolnictwa wyższego.

Dziś ponad 3400 studentów, 1000 nauczycieli, 276 uczelni partnerskich z całego świata oraz niezliczeni absolwenci i pracodawcy wysoko cenią to, co ma do zaoferowania Entrepreneurial School®. W ramach koncepcji „Comprehensive University Innsbruck” MCI stara się mentorować w swoim rozwoju osobistym i zawodowym osoby zmotywowane, które chcą budować swoją przyszłość poprzez ustawiczne kształcenie zorientowane na cel. MCI oferuje najwyższej jakości studia magisterskie, podyplomowe i podyplomowe dla wyższej i niższej kadry menedżerskiej wszystkich szczebli zarządzania i branż.

Programy MCI koncentrują się na wszystkich poziomach osobowości i obejmują obszary najnowszej wiedzy z nauki i praktyki istotne dla biznesu i społeczeństwa. Jako międzynarodowe centrum informacji i komunikacji, MCI jest otwarte na nowe perspektywy, metody i projekty. Konstruktywny dialog i wspólne rozwijanie kompetencji interdyscyplinarnych to dwa filary nauczania i uczenia się w MCI. MCI wspiera konkurencyjność organizacji i wpływa na profesjonalizację biznesu, administracji, polityki i kultury. Badania stosowane i rozwój są szczególnie cenione w MCI za wzmocnienie innowacyjności w lokalnych firmach i zapewnienie nauczania zorientowanego na jakość.

Osadzone w szerokiej sieci mecenasów, sponsorów i partnerów, MCI jest ważnym motorem pozycjonowania Innsbrucka, Tyrolu i Austrii jako centrum spotkań akademickich i międzynarodowych. Nasza sąsiedzka współpraca z Uniwersytetem w Innsbrucku, bliskość tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku oraz potężna architektura tego miejsca są wyrazem filozofii i misji tego wzorcowego ośrodka szkolnictwa wyższego na arenie międzynarodowej.


Nasza misja

MCI Management Center Innsbruck podąża za koncepcją Szkoły Przedsiębiorczości ® . MCI umożliwia zmotywowanym ludziom osiąganie wybitnych wyników, zapewnia głębokie kompetencje akademickie i tworzy innowacyjny transfer know-how w ramach silnej międzynarodowej sieci.


Nasze czynniki sukcesu

Nauczanie wysokiej jakości: Nauczanie wysokiej jakości zapewnia nam pozycję wśród wiodących instytucji akademickich w świecie niemieckojęzycznym.

Wkład intelektualny: Nasz wkład intelektualny jest stosowany, istotny dla biznesu i zorientowany na rozwiązania.

Orientacja międzynarodowa: Nasza silna orientacja międzynarodowa generuje know-how, prestiż i wartość dodaną dla naszych klientów.

Orientacja na klienta i serwis: Nasza orientacja na klienta i serwis jest wzorcowa.

Ludzie i kultura: Nasza kultura korporacyjna opiera się na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu naszych pracowników, duchu przedsiębiorczości i odpowiedzialności wobec społeczeństwa.

Marka: Marka MCI jest znana na całym świecie i oznacza wydajność, profesjonalizm, wiedzę i kompetencje.

Sieć: Nasza międzynarodowa sieć tworzy przewagę konkurencyjną i wartość dodaną dla naszych interesariuszy.

Innowacje: Ciągłe innowacje stanowią podstawę naszej pozycji rynkowej i zapewniają naszą konkurencyjność.

Infrastruktura: Nasza doskonała infrastruktura tworzy atrakcyjne i stymulujące środowisko.


Kampus i lokalizacje

Management Center Innsbruck (MCI) zyskał reputację jako uniwersytet nauk stosowanych zorientowany na arenie międzynarodowej dzięki orientacji na klienta i konsekwentnemu zarządzaniu jakością. Góry Tyrolskie na wyciągnięcie ręki, bezkonkurencyjne obiekty sportowe i rekreacyjne regionu, bliskość Niemiec, Szwajcarii i Włoch oraz długoletnia tradycja akademicka Innsbrucka gwarantują studentom wyjątkową atmosferę.

W swoich centralnych lokalizacjach MCI oferuje znakomitą infrastrukturę z atrakcyjnymi i dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, pracowniami komputerowymi i salami do pracy grupowej, z najnowocześniejszymi stanowiskami pracy i zapleczem badawczym, w pobliżu akademiki studenckie, szeroki wybór dobrych miejsca do jedzenia, wygodny parking i doskonała komunikacja miejska.

Lokalizacje

  • Innsbruck

    Universitätsstraße,15, 6020, Innsbruck

pytania