Keystone logo
Lingnan University Doktorat z kulturoznawstwa
Lingnan University

Doktorat z kulturoznawstwa

Tuen Mun, Hongkong

30 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

W kampusie

* czesne na rok 2022-2023 jest w trakcie przeglądu.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Uniwersytet oferuje 25 programów MPhil i doktoranckich w dziedzinie sztuki, biznesu, nauk społecznych i nauk ścisłych. Oprócz przyjęcia na nasz program studiów doktoranckich z kulturoznawstwa, Uniwersytet prowadzi również popularny, oparty na badaniach, dwuletni program MPhil z kulturoznawstwa.

Aby zaoferować bardziej zróżnicowane możliwości uczenia się, zwłaszcza w przypadku interdyscyplinarnych studiów badawczych, Uniwersytet aktywnie poszukuje możliwości współpracy z zagranicznymi uniwersytetami. W roku akademickim 2021-22 Uczelnia uruchomiła „Program podwójnego doktoratu z ekonomii” z Uniwersytetem Wuhan (WHU) w Chinach oraz „Programy doktoranckie ze wspólnym nadzorem” z Uniwersytetem Shenzhen (SZU), Chiny w obszarach badawczych związane ze Stosunkami Międzynarodowymi i Studiami Rozwojowymi. Obecnie w przygotowaniu są kolejne programy współpracy. Szczegóły można znaleźć na stronie www.LN.edu.hk/sgs/docs/pgrad/coll_prog.php.

Katedra Kulturoznawstwa

Założony w 2000 roku Wydział Kulturoznawstwa jest pierwszym tego rodzaju wydziałem w Azji, posiadającym w pełni interdyscyplinarny i międzynarodowy wydział zajmujący się wyłącznie nauczaniem i badaniami we współczesnej kulturoznawstwie.

Dział oferuje również różne możliwości ekspozycji na warsztaty w różnych lokalizacjach za pośrednictwem naszych międzyazjatyckich sieci studiów kulturowych.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktorat w angielskiej retoryce, piśmie i kulturze
    • Fargo, Stany Zjednoczone
  • Doktorat Doktor nauk ścisłych i technicznych w archeologii i dziedzictwie kulturowym
    • Nicosia, Cypr
  • Doktorat z ochrony dziedzictwa kulturowego
    • Santiago de Compostela, Hiszpania