Keystone logo
Lingnan University Doktor nauk o biznesie w globalnej gospodarce cyfrowej i zarządzaniu
Lingnan University

Doktor nauk o biznesie w globalnej gospodarce cyfrowej i zarządzaniu

Tuen Mun, Hongkong

4 Years

Chiński

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 800 000 *

W kampusie

* płatne w dwóch ratach

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dzięki akademickiemu wsparciu Uniwersytetu Tsinghua, Lingnan University wprowadza program Doctor of Business Administration w Global Digital Economy and Governance (DBA in GDEG), aby poszerzyć horyzonty i wizję kadry kierowniczej wyższego szczebla i najwyższej klasy specjalistów dzięki szkoleniu na poziomie doktoranckim. Ten program DBA w GDEG jest pierwszym tego rodzaju w regionie, który zapewnia interdyscyplinarne szkolenia zarówno na poziomie mikro, jak i makro w celu rozwoju globalnej gospodarki cyfrowej i zarządzania.

Kultywowanie talentów menedżerskich w erze cyfrowej

Dzięki akademickiemu wsparciu Uniwersytetu Tsinghua, Lingnan University wprowadza program Doctor of Business Administration (DBA) w globalnej gospodarce cyfrowej i zarządzaniu, aby poszerzyć horyzonty i wizję kadry kierowniczej wyższego szczebla i najwyższej klasy specjalistów dzięki szkoleniu na poziomie doktoranckim. Ten program DBA jest pierwszym tego rodzaju w regionie, który zapewnia interdyscyplinarne szkolenia zarówno na poziomie mikro, jak i makro w celu rozwoju globalnej gospodarki cyfrowej i zarządzania.

Wysoce interdyscyplinarny z holistycznym podejściem do edukacji najwyższej jakości

Ostatnia dekada była świadkiem nieodzownej roli cyfryzacji w zrównoważonym rozwoju i działalności każdej organizacji w dzisiejszym świecie biznesu. Pandemia COVID-19 potwierdziła znaczenie cyfryzacji. Program DBA nie tylko wyposaża kadrę kierowniczą i specjalistów w najnowocześniejszą, praktyczną wiedzę z zakresu cyfrowego biznesu, gospodarki i zarządzania, ale także ujawnia praktykom istotne wyzwania i możliwości związane z transformacją cyfrową.

Szeroka, wartościowa sieć obejmująca wiele dziedzin

Integrując rozległą sieć krajowych i międzynarodowych firm, organizacji i instytucji Uniwersytetu Tsinghua, mocne strony Wydziału Biznesu Lingnan w zakresie projektowania programów nauczania w zakresie studiów biznesowych oraz partnerstwo School of Graduate Studies z wiodącymi zagranicznymi uniwersytetami, w tym Durham, Bath i Essex, Program DBA służy jako platforma udostępniania sieci w środowisku akademickim, biznesowym i rządowym.

Uznany przez komitet wybitnych przywódców i uczonych

Program cieszy się dużym uznaniem i jest silnie wspierany przez uznanych naukowców, liderów biznesu i urzędników w Chinach kontynentalnych i Hongkongu, w tym akademika HE Changchui, Honorowego Bernarda Charnwuta CHAN, profesora Anthony'ego CHEUNG Bing Leunga, profesora Fredericka MA Si Hanga, dr Rexa AUYEUNG Pak Kuen, profesor Witman HUNG Wai Man, dr Lee George LAM, profesor TANG Ke i dr Winnie TANG Shuk Ming.

Wsparcie władz w sektorach akademickim i zawodowym

Program pozycjonuje się jako profesjonalny program doktorancki o dużym wpływie, z Graduate School of Lingnan University i Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Tsinghua jako akademickimi jednostkami pomocniczymi. Program otrzymuje również pełne wsparcie ze strony Academy of Digital China (Fujian), Fintech Innovation Network i Hong Kong Cyberport Management Company Limited, zapewniając studentom możliwość udziału w zaawansowanych technologiach cyfrowych i opanowania dogłębnej wiedzy na temat transformacji cyfrowej poprzez praktyki.

Zróżnicowana nauka i praktyka branżowa

Program zaprasza ekspertów z Rady Doradczej, wiodących przedsiębiorstw i organów rządowych do dzielenia się informacjami i doświadczeniami, a także do udzielania praktycznych wskazówek dotyczących problemów technicznych i zarządzania, które pojawiają się w erze cyfrowej. Umożliwia również studentom zdobycie zróżnicowanego doświadczenia branżowego poprzez organizowanie krajowych i zagranicznych wizyt terenowych i wizyt studyjnych do światowej klasy instytucji akademickich, cyfrowych potentatów biznesowych, szczytów internetowych i różnych konwencji, poszerzanie horyzontu intelektualnego oraz poszukiwanie możliwości nawiązywania kontaktów i współpracy .

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk ekonomicznych
    • London, Wielka Brytania
    • Ragusa, Włochy
    • + 1 jeszcze
  • Program doktora
    • Kowloon Tong, Hongkong