Keystone logo
Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Wstęp

ISEG, Lizbońska Szkoła Ekonomii i Zarządzania Universidade de Lisboa (Uniwersytet w Lizbonie) jest najbardziej prestiżową szkołą zarządzania i ekonomii w Portugalii.

ISEG jest akredytowany przez Association of Advanced Collegiate Schools of Business (AACSB), wyróżnienie, które posiada tylko 5% szkół biznesu na świecie, a jego programy są uznawane przez wiele renomowanych podmiotów międzynarodowych.

Akademicki ranking światowych uniwersytetów (ARWU) 2019, który corocznie przedstawia 500 najlepszych uniwersytetów na świecie, pozycjonuje Uniwersytet w Lizbonie na 1. pozycji w kraju, 151. pozycji na świecie.

Uniwersytet w Lizbonie jest największym i wiodącym uniwersytetem w Portugalii, jednym z największych uniwersytetów w Europie i co roku przyjmuje prawie 15 000 studentów z ponad 100 krajów.

Obecnie na uniwersytecie studiuje ponad 50 000 studentów.

Jakość badań, innowacji i kultury uniwersytetu przyciąga coraz więcej międzynarodowych talentów, którzy chcą opracowywać projekty na najwyższym poziomie dzięki jednostkom badawczym i grupom badawczym.

Dlaczego warto wybrać ISEG?

ISEG, Lizbońska Szkoła Ekonomii i Zarządzania Universidade de Lisboa jest najbardziej prestiżową szkołą zarządzania i ekonomii w Portugalii.

Universidade de Lisboa jest największym i wiodącym uniwersytetem w Portugalii. Ranking szanghajski 2019 oficjalnie znany jako „Academic Ranking of World Universities (ARWU)”, który corocznie przedstawia 500 najlepszych uniwersytetów na świecie, pozycjonuje Uniwersytet w Lizbonie na 1. pozycji w kraju, 151. pozycji na świecie.

Looking out over Alfama, Lisbon

Międzynarodowy program studiów doktoranckich ISEG (iDBA) to program badań stosowanych, który ma na celu przygotowanie studentów w dziedzinie zarządzania strategią i organizacją, zapewniając zaawansowane umiejętności badawcze w celu usprawnienia badań nad zarządzaniem i praktyki w organizacjach.

Łączy doskonałość badawczą z praktyką zawodową.

Lokalizacje

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    pytania