Keystone logo
LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

Wstęp

University of the Arts Singapore (UAS) to pierwszy uniwersytet artystyczny w Singapurze, kształcący nowe pokolenie przyszłościowych artystów, projektantów, pedagogów, badaczy, liderów artystycznych i twórców zmian.

UAS powstał w wyniku sojuszu wiodących instytucji artystycznych Singapuru, LASALLE College of the Arts (LASALLE) i Nanyang Academy of Fine Arts (NAFA).

Położone w samym sercu dzielnicy artystycznej i obywatelskiej LASALLE i NAFA wyróżniają się wyjątkowym dziedzictwem, silnymi tradycjami artystycznymi i innowacyjnym podejściem do nauczania. Nasi wykładowcy i absolwenci zdobyli uznanie w całym kraju, w tym Medaliony Kulturalne i Nagrody Młodych Artystów, promując singapurską kreatywność na arenie międzynarodowej.

UAS wygeneruje nowe myślenie artystyczne i dyskurs, twórczo łącząc nauczanie, praktykę i badania. Współpracując ze społecznościami artystycznymi i partnerami branżowymi na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, nasi absolwenci pobudzą krajobraz kulturowy i gospodarkę kreatywną. Wzmocnimy Singapur jako kreatywne centrum w Azji.

Funkcje kampusu

Kampus McNally

Kampus McNally, położony w centralnej dzielnicy obywatelskiej i kulturalnej Singapuru, został zaprojektowany tak, aby zoptymalizować interakcję i zapewnić widoczność całej społeczności dzięki szklanej fasadzie i ścianom bez bram. Projekt zapewnia wiele platform interakcji i inspiracji. Zgodnie z integrującym charakterem sztuki współczesnej i praktyki projektowej, liczne przestrzenie wypoczynkowe i podniebne mosty zachęcają różnorodne formy sztuki do łączenia się i mieszania, zapewniając studentom inspirujące środowisko do nauki. Charakterystyczny architektonicznie i zaprojektowany, aby umożliwić tętniącą życiem, połączoną społeczność, kampus McNally oferuje studentom imponującą gamę przestrzeni do występów i wystaw do nauki i prezentacji. Podstawowe wykłady i programy nauczania odbywają się w kampusie McNally, gdzie wyjątkowe środowisko uczenia się LASALLE zachęca do interdyscyplinarnej interakcji i holistycznego podejścia do współczesnej praktyki.

Kampus Winstedta

Kampus Winstedt wspiera ciągłe innowacje i doskonałość, wspierając pracę i badania studyjne. Przestrzeń została zaprojektowana jako wszechstronne centrum kreatywne, w którym studenci sztuk wizualnych – w szczególności ci zajmujący się modułami i poziomami studyjnymi – mogą wykorzystywać obszerne i odpowiednie przestrzenie do opracowywania i realizacji swoich projektów semestralnych, zwłaszcza gdy niektóre z tych prac mogą być większe skali i ambicji.

Przestrzeń edukacyjna Wilkie Edge

Przestrzeń edukacyjna Wilkie Edge wspiera pracę studyjną i badania Wydziału Wzornictwa. Położona zaledwie 50 metrów od kampusu McNally przestrzeń edukacyjna Wilkie Edge jest wykorzystywana przez moduły studyjne School of Design Communication i School of Fashion.

Informacje dla gości

Kampus McNally w LASALLE jest otwarty w dni powszednie i zamknięty w niedziele i święta, chyba że na terenie kampusu odbywa się wystawa lub inne wydarzenie publiczne. Dla zwiedzających otwarte są jedynie powierzchnie pierwszego piętra i galerie w piwnicy 1.

  Stypendia i Finansowanie

  W uznaniu wybitnej doskonałości akademickiej, potencjału przywódczego oraz pasji do kreatywności i innowacji, LASALLE oferuje różnorodne stypendia nowym i obecnym studentom.

  Daty składania wniosków o stypendia zostaną odzwierciedlone na różnych stronach stypendiów. Dla studentów dostępne są również inne stypendia sponsorowane zewnętrznie. Zapytania i wnioski można kierować do odpowiednich organizacji.

  Dowiedz się więcej

  Lokalizacje

  • Singapore

   1 McNally St, 187940, Singapore

  • Singapore

   9 Winstedt Rd, Singapore, 227976, Singapore

  Programy

  pytania