Keystone logo
Kent State University - College of Aeronautics and Engineering Doktorat w Inżynierii Mechatroniki
Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Doktorat w Inżynierii Mechatroniki

Kent, Stany Zjednoczone

6 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 42 025 / per year *

W kampusie

* dla studentów zagranicznych

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Doktor filozofii w zakresie inżynierii mechatroniki zapewnia zaawansowany teoretyczny i zorientowany na badania program nauczania o znacznej głębi w dyscyplinie związanej z mechatroniką, wykraczający poza ogólne podstawy inżynierskiego stopnia licencjata.

Cel, znaczenie i znaczenie inżynierii mechatronicznej w dzisiejszym społeczeństwie są niezmierzone. Systemy autonomiczne, robotyka, inteligentny projekt i zaawansowana produkcja mają wpływ na prawie każdą inną dyscyplinę na Ziemi. Nieustanny postęp ludzkości, a także ochrona planety, wymagają specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy na temat systemów mechanicznych, elektrycznych, sterowania i komputerowych, znanych jako mechatronika.

Multidyscyplinarne umiejętności badawcze zapewnią absolwentom tego programu solidne podstawy potrzebne do dalszego rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich i podejmowania decyzji w niepewności.

Cechy stopnia

Inżynierowie mechatroniki są poszukiwani przez patrzące w przyszłość firmy, które chcą usprawnić procesy projektowania i produkty. Ohio zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem atrakcyjności produkcji lotniczej, a programy studiów podyplomowych z zakresu mechatroniki z pewnością odgrywają rolę w utrzymaniu tej pozycji lidera. Ponieważ inżynierowie mechatroniki łączą szeroki zakres umiejętności, wielu pracodawców poszukuje posiadaczy dyplomów, aby pomóc w opłacalnych operacjach produkcyjnych w celu optymalizacji wydajności i jakości.

Ten program doktorancki zapewnia studentom rygorystyczne instrukcje i koncentruje się na badaniach i rozwoju. Studenci zagłębią się w teorię i stworzą nową wiedzę, która zapewni możliwość kariery i awansu. Ten program ma na celu zapewnienie uczniom wyjątkowej i opartej na doświadczeniu edukacji, którą można natychmiast zastosować w praktyce.

College of Aeronautics and Engineering to ekscytująca i dynamiczna uczelnia poświęcona Twojemu sukcesowi, włączeniu globalnych społeczności aeronautyki i inżynierii oraz stypendium.

Idealni studenci

Rekrutacja

Wynik programu

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktorat z robotyki, mechatroniki i systemów robotycznych
    • Saint Petersburg, Rosja
  • Doktorat w dziedzinie inżynierii mechatroniki i energii
    • Evora, Portugalia