Keystone logo
International French University

International French University

International French University

Wstęp

International French University (IFU) to francuska szkoła wyższa, w 100% online, obecna w Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

Lider w prywatnym szkolnictwie wyższym, IFU oferuje profesjonalne kursy Executive Education w obszarach najbardziej poszukiwanych na arenie międzynarodowej (finanse i księgowość - marketing cyfrowy - zarządzanie).

Nasze programy są skierowane do studentów lub specjalistów w kształceniu ustawicznym, od Bac + 3 do Bac + 5. Dostarczamy certyfikaty poziomu 7 (Bac + 5) zarejestrowane w RNCP (National Directory of Professional Certifications).

Firma znajduje się w centrum naszego nauczania i naszych projektów edukacyjnych, aby umożliwić uczniom działanie, rozwijać ich sieć, a tym samym przyspieszyć ich integrację ze światem pracy.

Wysiłek, wiedza, przewyższanie, to wartości, którymi podzielą się studenci, integrując nasze stopnie naukowe i społeczność absolwentów IFU.

Współpraca

Członek partnerski Paris Ecole de Management Group (Grupa PEM), założonej w 2015 roku, ekspert w zakresie kursów Bac + 3 - Bac + 5 - certyfikowanych na studiach MBA i zlokalizowanej w sercu dzielnicy biznesowej - La Défense w Paryżu

IFU Executive Education - 100% online EMBA i DBA

Wierzymy, że każdy ma prawo do wyrafinowanego doświadczenia edukacyjnego bez konieczności opuszczania swojego kraju lub zawieszania swojego życia. Dążymy do tego, aby szkolnictwo wyższe było dostępne i dostępne dla wszystkich, wykorzystując w pełni cyfrowe środowisko i zasoby.

 • Zatwierdzony przez państwo

Wszystkie nasze kursy są uznawane przez państwo francuskie (RNCP lub Krajowy Rejestr Certyfikacji Zawodowych). Możliwy dostęp do kursów certyfikowanych przez prestiżowe amerykańskie uczelnie

 • Globalna i aktywna sieć

Będziesz mógł rozszerzyć swoją sieć, dołączając do klubu biznesowego, który otworzy możliwości w różnych częściach świata

 • Spersonalizowane wsparcie

Nasi profesorowie będą wspierać Cię przez cały okres studiów i rozwój Twojej kariery zawodowej

 • Ekskluzywne materiały dydaktyczne

Wysokiej jakości kursy na naszej platformie Learning Experience oraz roczny dostęp do amerykańskiego magazynu uniwersyteckiego i wszystkich materiałów dydaktycznych

100% online + webinaria na żywo

Lekcje wideo dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu + seminaria internetowe z renomowanymi profesjonalistami w Twojej dziedzinie

Często zadawane pytania dotyczące nauki online

Czy kursy online są w mojej strefie czasowej?

Tak, nasze kursy są w 100% online. Możesz uczęszczać na swoje zajęcia w dowolnym miejscu i czasie.

Kiedy mogę zacząć?

Mamy dwa ujęcia w roku, jedno we wrześniu, a drugie w styczniu.

Ile czasu zajmie ukończenie studiów?

W przypadku Executive MBA trwa to 12 miesięcy. Podczas gdy doktorat z administracji biznesowej (DBA) trwa od 24 do 36 miesięcy, w zależności od twoich postępów.

Grupa PEM

International French University (IFU) to międzynarodowa szkoła biznesu powiązana z Groupe Paris Ecole de Management (Groupe PEM). Założona w 2015 roku grupa ma obecnie 6 uniwersytetów specjalizujących się w różnych sektorach (zarządzanie sportem, zarządzanie nieruchomościami, turystyka i hotelarstwo, zasoby ludzkie i marketing cyfrowy) i posiada gigantyczną sieć złożoną z ponad 1000 firm.

Statystyka

Ponad 1500 studentów z ponad 30 krajów studiuje w sercu największego centrum gospodarczego Europy – La Défense w Paryżu.

 • 6 uniwersytetów
 • 92,3% wskaźnik zadowolenia
 • 100% na praktykach
 • 2000 m2 powierzchni w la Defense
 • +800 firm partnerskich
 • 4 Wirtualne kampusy na świecie
 • +300 narodowości
 • +1200 studentów zagranicznych

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Puteaux

   Tour Atlantique 22ème étage 1 Place de la Pyramide, 92800, Puteaux

   pytania