Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Wstęp

Institute of Development Studies (IDS) zapewnia światowej klasy badania, uczenie się i nauczanie, które zmieniają wiedzę, działania i przywództwo potrzebne do bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

Poprzez sprawiedliwe i zrównoważone partnerstwa współpracujemy z rządami, fundacjami filantropijnymi, organizacjami pozarządowymi, naukowcami i społeczeństwem obywatelskim, aby przekształcić podejście do postępowych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w sposób, który ostatecznie zmieni życie ludzi.

Pomogliśmy we wspieraniu nowych, innowacyjnych partnerstw, które wygenerowały miliony dolarów dodatkowych dochodów z podatków w Afryce, które można ponownie zainwestować w rozwój kraju. Pracowaliśmy nad dostarczaniem rozwiązań problemów środowiskowych opartych na wiedzy i praktykach lokalnych mieszkańców. Podkreśliliśmy rolę lokalnych społeczności w zakończeniu śmiertelnych epidemii, takich jak wirus Ebola. Wychowaliśmy setki wyjątkowych liderów i mistrzów rozwoju, w tym przywódców politycznych, ambasadorów krajów i urzędników państwowych, przywódców społeczeństwa obywatelskiego i przedsiębiorców.

Nasza reputacja w zakresie badań i perspektyw międzynarodowych nie ma sobie równych i znajduje odzwierciedlenie w naszych wynikach w najnowszych rankingach QS World University Rankings, gdzie siódmy rok z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce na świecie w zakresie studiów rozwojowych, wspólnie z Uniwersytetem Sussex .

Dowiedz się więcej o naszej wizji i strategii
Przeczytaj więcej o naszym wpływie w naszym rocznym przeglądzie

200595_IDS_Building_Dec21_006.jpg

Studiuj u światowych liderów w badaniach rozwojowych i wykorzystaj swój potencjał do przekształcenia świata dzięki naszemu doktoratowi z badań.

Doktorat w dziedzinie badań rozwojowych to zaawansowany stopień naukowy IDS. Jest ona przyznawana kandydatom po odbyciu minimum trzyletnich studiów, na podstawie zrealizowania oryginalnych i znaczących badań z zakresu Studiów Rozwojowych – których ocena odbywa się w formie pisemnej pracy dyplomowej.

Lokalizacje

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

pytania