Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Wstęp

The Institute of Development Studies (IDS) dostarcza światowej klasy badania, uczenie się i nauczanie, które przekształca wiedzę, działanie i przywództwo potrzebne do bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego rozwoju na świecie.

Poprzez sprawiedliwe i zrównoważone partnerstwa, współpracujemy z rządami, fundacjami filantropijnymi, organizacjami pozarządowymi, środowiskiem akademickim i społeczeństwem obywatelskim w celu przekształcenia podejścia do postępujących zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w sposób, który ostatecznie zmienia życie ludzi.

Pomagamy wspierać nowe innowacyjne partnerstwa, które wygenerowały miliony dolarów dodatkowych dochodów podatkowych w Afryce, które mogą być ponownie zainwestowane w rozwój kraju. Pracowaliśmy nad zapewnieniem rozwiązań problemów środowiskowych, które opierają się na wiedzy i praktykach miejscowej ludności. Podkreśliliśmy rolę społeczności lokalnych w doprowadzeniu do zakończenia śmiertelnych epidemii, takich jak wirus Ebola. Wychowaliśmy setki wyjątkowych liderów i mistrzów rozwoju, w tym liderów politycznych, ambasadorów państw i urzędników państwowych, liderów społeczeństwa obywatelskiego i przedsiębiorców.

Nasza reputacja w zakresie badań i międzynarodowych perspektyw nie ma sobie równych i znajduje odzwierciedlenie w naszych wynikach w najnowszych QS World University Rankings, gdzie zajmujemy pierwsze miejsce na świecie w zakresie studiów rozwojowych, wraz z University of Sussex. Jesteśmy również sklasyfikowani jako numer jeden wśród think-tanków zajmujących się rozwojem międzynarodowym w 2019 Global Go To Think Tank Index Report.

Dowiedz się więcej o naszej wizji i strategii
Dowiedz się więcej o naszym wpływie w naszym Annual Rev Annual Review iew

164899_PCampusLg-17SU1.png

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Brighton

  Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • youtube

pytania