Keystone logo
Indiana University of Pennsylvania College of Education and Communications Studia doktoranckie MEDIA I KOMUNIKACJA
Indiana University of Pennsylvania College of Education and Communications

Studia doktoranckie MEDIA I KOMUNIKACJA

Indiana, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program przeznaczony zarówno dla studentów studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych oferuje mieszankę opcji, które umożliwiają studentom pełne uczestnictwo w modelu kohortowym. Program jest oferowany w formie weekendowej ze spotkaniami klasowymi sześć razy w semestrze. Obejmuje to hybrydowy model dostarczania, który łączy sesje online i twarzą w twarz. Program oferuje opcje zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin. Ta mieszanka zapewnia wspierające środowisko modelu kohortowego dla wszystkich uczniów, umożliwiając jednocześnie szerszy zakres interakcji z innymi studentami w programie.

Studenci studiów dziennych biorą udział w około trzech kursach w semestrze (w tym w okresie letnim), kończąc zajęcia w ciągu około dwóch lat.

Studenci studiów niestacjonarnych zazwyczaj biorą udział w dwóch kursach w semestrze (w tym w okresie letnim) i kończą zajęcia w ciągu trzech lat.

W szczególnych okolicznościach studenci mogą dokonać ustaleń w celu dostosowania obciążenia kursu lub przyjęcia innego obciążenia, które nie pasuje do modelu kohorty w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Doktorat z komunikacji, nowych mediów i kulturoznawstwa
    • Hamilton, Kanada
  • Hong Kong PhD Fellowship Scheme
    • Hong Kong, Hongkong
  • Doktor nauk o mediach i komunikacji
    • Prague, Czechy