Keystone logo
Horizons University Doktorat z zarządzania finansami
Horizons University

Doktorat z zarządzania finansami

Paris, Francja

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3590 / per year

Request study format

Wstęp

Program studiów doktoranckich na Horizons University przygotowuje studentów do objęcia stanowisk kierowniczych w globalnych organizacjach, kariery niezależnych konsultantów, przedsiębiorców, badaczy biznesowych, profesorów uniwersyteckich, a także kierowników projektów i właścicieli firm.

Program ten koncentruje się na nowoczesnych trendach w finansach przedsiębiorstw na całym świecie. Dzisiejszy lider jest zdolny do adaptacji, jest agentem zmian i demonstruje innowacyjne myślenie w szybko zmieniającym się środowisku. Globalny lider jest świadomy kulturowo. Doktorat daje możliwość analizowania danych, przewidywania zdarzeń i wpływania na zespoły w celu podejmowania decyzji.

Doktorat na Horizons University to doktorat badawczy, w którym studenci wnoszą wkład teoretyczny. Doktorat Horizons University ma na celu pomóc studentom w osiągnięciu ich celów, jakimi są zostanie ekspertami akademickimi i naukowymi w danej dziedzinie, a studenci biorą udział w kursach wraz z niezależnymi badaniami w obszarze, w którym chcą się specjalizować.

Czas trwania: Średnio 3 lata

Wymagania wstępne: MBA lub równoważny poziom magisterski

Język angielski

Opłata za program

O szkole

pytania