Keystone logo
Horizons University

Horizons University

Horizons University

Wstęp

Horizons University zapewnia stopnie naukowe na wysokim poziomie od licencjatów z doktoratami.
Horizons University jest zarejestrowany w:

  • Francuskie Ministerstwo Edukacji nr 0756324S - UAI nr 0451674A
  • Regionalny Departament Kontroli Szkolenia Zawodowego w Paryżu (numer 11752996775)

I jest członkiem:

  • ECBE – akredytacja Europejskiej Rady ds. Edukacji Biznesowej (http://www.ecbe.eu/)
  • ACBSP – Rada Akredytacyjna Szkół Biznesu i Programów
  • ASIC - usługa akredytacyjna dla międzynarodowych szkół, kolegiów i uniwersytetów
  • EADL- Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Kształcenia na Odległość

O nas

Nasza unikalna metodologia pozwoli Ci zbudować praktyczne umiejętności, których potrzebujesz, niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na studia na kampusie, czy na nasz program studiów online!
Możesz zdobyć stopień, którego potrzebujesz we własnym tempie, dzięki wysoko wykwalifikowanemu, międzynarodowemu wydziałowi . Zajęcia prowadzone we własnym tempie i prowadzone przez instruktora z wykorzystaniem „praktycznej” i najnowocześniejszej metodologii – nasze programy zapewnią Ci umiejętności potrzebne do osiągnięcia osobistych i zawodowych celów.

Naszą misją jest dostarczanie doświadczeń edukacyjnych, które odpowiadają potrzebom naszych uczniów w dowolnej części świata i przyczyniają się do ich osobistego i zawodowego spełnienia.
Oferujemy programy elastyczne w czasie , uwzględniające doświadczenie danej osoby i przystępne cenowo . Specjalizujemy się w nauczaniu na odległość , ale oferujemy również programy na terenie kampusu.

Studium na kampusie

Nasze programy na terenie kampusu pozwalają na interakcję z wykładowcami i innymi studentami podczas okresów pobytu i ukończenie pracy online. To kolejne elastyczne rozwiązanie, które z pewnością usprawni Twoje życie zawodowe.

Badanie online

Nasze programy online pozwalają pracować we własnym tempie, zachowując pracę i aktywność. Możesz kontynuować wysokiej jakości edukację bez wychodzenia z domu. Ta opcja jest również mniej kosztowna i dostępna w każdym kraju na świecie, w którym mieszkasz.

Lokalizacje

  • Paris

    Horizons University, 5 rue Conté Paris , 75003, Paris

pytania