Keystone logo
Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management

Wstęp

Oferujemy licencjat z zakresu zarządzania biznesem (BBA), specjalizujący się w logistyce i transporcie intermodalnym, a także kierownictwie, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania operacyjnego. Nasze programy studiów zapewniają uczniom umiejętności rozwiązywania problemów i wiedzę w zakresie łańcucha dostaw, potrzebną do zarządzania nowymi organizacjami i prowadzenia ich. Zapewniamy także kursy podstawowe w celu rozwijania umiejętności myślenia krytycznego wśród studentów biznesu poprzez nauczanie wyższych klas podstawowych w statystykach biznesowych, optymalizacji i zarządzaniu operacjami dla wszystkich głównych kierunków BBA.

Absolwent kursy dostarczone przez departament służą naszym programom MBA i program doktoranckie w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Rozwój liderów jest częścią naszej kultury. Nasze innowacyjne programy nauczania zawierają podstawy działalności i aktualne trendy w dzisiejszym otoczeniu biznesowym. Dowiesz się od wydziału dobrze znanego z ich opublikowanych badań i siły ich umiejętności nauczania. Nasi wykładowcy z prawdziwą troską o swój sukces jako student i będą ciężko pracować, aby przygotować się na przyszły sukces w dzisiejszym wysoce konkurencyjnym środowisku globalnym.

Czym jest logistyka i transport intermodalny (LIT)?

Logistyka polega na zapewnieniu dostępności odpowiedniego produktu, w odpowiedniej ilości i odpowiedniej kondycji, we właściwym miejscu, we właściwym czasie, dla właściwego klienta, po właściwych kosztach. Transport intermodalny łączy zalety kosztów i / lub usług z więcej niż jednym sposobem transportu w skuteczny, bezszwowy ruch produktu.

Czym jest Zarządzanie Operacjami (OM)?

Firmy tworzą wartość poprzez wytwarzanie produktów i świadczenie usług, które spełniają lub przekraczają oczekiwania klientów. Zarządzanie operacyjne dotyczy procesów, w których firma wykorzystuje swoje zasoby do tworzenia tych produktów i usług w taki sposób, aby maksymalizować ich wartość.

Dlaczego College of Business na Georgia Southern University?

 • Międzynarodowa akredytacja AACSB

Jedynie instytucje o udokumentowanych osiągnięciach doskonałości akademickiej mogą uzyskać ten ważny pieczęć zatwierdzenia, dzięki czemu możesz liczyć na otrzymywanie wysokiej jakości doświadczenia edukacyjnego.

 • Środowisko troski

Georgia Southern zapewnia studentom centralne środowisko, prowadzone przez administratorów, wykładowców i pracowników, którzy naprawdę dbają o swój sukces.

 • Współpraca z wydziałem i liderami biznesu

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych profesorów, a nie doktorantów, a wielkości klas są często niewielkie. Obywatele regionalni i krajowi przybywają regularnie do kampusu, aby wziąć udział w naszych corocznych programach Executive-in-Residence i Accounting Day.

 • Pierwszej klasy udogodnienia i laboratoria komputerowe

Departament Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw znajduje się w budynku College of Business, który posiada najnowocześniejsze wielojęzyczne pomieszczenia w klasie oraz cztery laboratoria komputerowe z najnowocześniejszą technologią.

 • Staży

Praktyki pomagają lepiej zintegrować wiedzę akademicką z praktycznymi zastosowaniami. Ekspozycja na praktyki logistyczne i otoczenie biznesu może pomóc Ci zdecydować, która ścieżka kariery jest dla Ciebie odpowiednia i pomoże Ci rozpocząć swoją karierę przed wejściem na rynek pracy na stałe. Studenci logistyki niedawno zaoferowali staże, klikając tutaj.

 • Stypendia i pomoc finansowa

Każdego roku stypendia logistyczne przyznawane są studentom na podstawie wyników w klasie, potencjału zawodowego i potrzeby finansowej. Finansowe wsparcie programu stypendialnego zapewniane jest przez Georgia Ports Authority, Klub Transportowy w Atlancie, Atlanta Maritime Association, Klub Propeller z Savannah, Stowarzyszenie Morskich Stoczni Savannah, Konferencja Handlu Zagranicznego w Gruzji oraz Savannah Traffic Club.

 • Off-Campus Nauka

Wyjazdy szkolne są wyjątkową cechą programu LIT. Ostatnie wycieczki obejmują wizyty w Georgia Ports Authority, Centrum dystrybucji Wal-Mart i Centrum dystrybucji Home Depot. Program LIT korzysta również z jego relacji z wieloma organizacjami branżowymi. Każdego roku studenci są wybierani do udziału w krajowych i regionalnych konferencjach i zebraniach.

Lokalizacje

 • Statesboro

  P.O. Box 8036 Statesboro, 30460, Statesboro

  Programy

  pytania