Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Gannon University

Gannon University

Gannon University

Wstęp

Gannon to katolicki uniwersytet diecezjalny, którego celem jest doskonalenie nauczania, stypendiów i służby. Nasi wykładowcy i pracownicy przygotowują studentów do bycia obywatelami świata poprzez programy oparte na sztukach wyzwolonych i naukach oraz specjalizacjach zawodowych. Zainspirowani katolicką tradycją intelektualną, oferujemy kompleksowe, oparte na wartościach doświadczenie edukacyjne, które kładzie nacisk na wiarę, przywództwo, inkluzywność i odpowiedzialność społeczną.

Świetna lokalizacja Gannona?

Znajdujemy się w czwartym co do wielkości mieście Pensylwanii i jednym z najbardziej ruchliwych portów na Wielkich Jeziorach. Miejski kampus Gannon, w centrum Erie, znajduje się w odległości dwóch godzin jazdy od Cleveland, Buffalo i Pittsburgha. Nasza wyjątkowa lokalizacja i udogodnienia tworzą wyjątkową atmosferę sprzyjającą nauce, stypendium, badaniom, obsłudze i rozwojowi osobistemu.

Doświadczenie Gannona

Zapytaj uczniów, kiedy najlepiej bawili się w Gannon, a otrzymasz różne odpowiedzi: nawiązywanie nowych znajomości w ich grupie FYT, spędzanie czasu w The Commuter Corner, prowadzenie głębokich rozmów w ich akademiku lub chodzenie na imprezy w Klubie Rycerskim. Każdy ma inną odpowiedź. To dlatego, że Gannon oferuje szeroką gamę działań i organizacji, które zaspokoją wszystkie zainteresowania.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczeń jest wyjątkową osobą o różnych zainteresowaniach, mocnych stronach i marzeniach. Naszym celem jest pomoc uczniom w tworzeniu poczucia przynależności na terenie kampusu poprzez zapewnienie im różnorodnych możliwości znalezienia odpowiedniego dopasowania.

Nasze przyjazne, przyjazne środowisko jest idealnym miejscem do udziału w wydarzeniach na terenie kampusu, dołączenia do jednej z naszych ponad 100 organizacji i spróbowania czegoś nowego.

Nasza studencka Rada Programowania Zajęć organizuje zabawne imprezy z prelegentami, koncertami i wycieczkami. Nasze Centrum Rekreacji i Wellness oferuje zajęcia grupowe fitness, stacjonarne oraz kluby sportowe. Możesz dowiedzieć się więcej o sobie i swoim miejscu na świecie za pośrednictwem naszego Biura Duszpasterstwa Kampusu i Centrum Spraw Społecznych. Istnieją również niezliczone sposoby podróżowania przez Study Abroad, wycieczki prowadzone przez wydziały, wycieczki z alternatywną przerwą serwisową i nasz program TRAVEL. A nasze Biuro Rozwoju Przywództwa i Zaangażowania Kampusu oferuje programy rozwojowe, które pomagają uczniom lepiej zrozumieć siebie i swój potencjał przywódczy, aby ulepszyć otaczający ich świat.

Bez względu na to, czym się zaangażujesz, w rodzinie Gannonów jest dla ciebie miejsce.

Funkcje kampusu

Kampus Gannon's Erie w Pensylwanii ma kluczowe znaczenie dla wielu firm i organizacji, które zapewniają uczniom praktyczne możliwości uczenia się. Ten miejski kampus w samym sercu śródmieścia znajduje się w odległości spaceru od restauracji, sklepów, rozrywek i plaż nad jeziorem Erie w pobliżu, a także w odległości dwóch godzin jazdy od Cleveland, Buffalo i Pittsburgha.

Z około 20 000 studentów w promieniu 20 mil, Erie w Pensylwanii jest miastem uniwersyteckim. Tuż obok kampusu w centrum Gannon znajdziesz oferty staży i kooperacji w agencjach rządowych, lokalnych firmach i szpitalach. Kiedy skończysz dzień w szkole, będziesz się dobrze bawić. Przeglądaj muzea, galerie, teatry i restauracje w samym sercu miasta, wszystkie kroki od Gannon i 11 km pobliskich plaż nad jeziorem Erie.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Erie

   Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

   pytania