Keystone logo
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Wstęp

College of Human Sciences zajmuje się globalnymi wyzwaniami i możliwościami związanymi z czynnikami fizycznymi, behawioralnymi i ekonomicznymi wpływającymi na zdrowie i rozwój jednostek, rodzin i społeczności.

Naszą wizją jest prowadzenie Kolegium na szczeblu krajowym poprzez innowacyjne programy akademickie i badawcze przygotowujące specjalistów XXI wieku.

Wydział Nauk o Rodzinie i Dziecku

  • Programy kładą nacisk na zdrowie i rozwój dzieci i rodzin poprzez edukację, badania i usługi dla społeczności.
  • Możliwości zawodowe w tej dziedzinie wzrosły dzięki nowym możliwościom, które powstały w wyniku ogólnokrajowej koncentracji na dobrobycie rodzin i dzieci.
  • Program doktorancki w zakresie terapii małżeńskiej i rodzinnej jest akredytowany przez Komisję ds. Akredytacji w Edukacji Małżeńskiej i Terapii Rodzinnej.
  • Studenci mogą spełnić wymagania, aby zostać certyfikowanym wychowawcą życia rodzinnego, sponsorowanym przez Krajową Radę ds. Stosunków Rodzinnych (NFCR).

Nauka o rodzinie i dziecku to coś więcej niż praca z ludźmi - staramy się zmienić ich życie. Oferujemy programy studiów dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, które zaspokajają potrzeby dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin w ciągu całego życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób w skomplikowanych rodzinach.

Uniwersytet Badawczy R1

FSU jest jednym ze 115 instytucji sklasyfikowanych jako „Uniwersytet Badawczy R1… (najwyższa aktywność badawcza)” w klasyfikacji Carnegie'a instytucji szkolnictwa wyższego.

Współpraca

Interdyscyplinarne środowisko badawcze umożliwia wspólne uczenie się dyscyplin, wydziałów i kohort. Ten duch przedsiębiorczości w jednym dziale inspiruje ciekawość i optymalizuje wydajność.

Zainteresowania Wydziału

Ceniony zespół wykładowców umożliwia studentom studiowanie tematów z udziałem profesjonalnych badaczy, którzy podzielają ich zainteresowanie.

Centra

Instytut rodzinny

Florida State University Family Institute generuje nowe informacje, szkoli specjalistów i informuje decydentów o rodzinach na Florydzie, w regionie i kraju.

Centrum na temat lepszego zdrowia

Koncentracja na opracowywaniu i testowaniu modeli szkolnictwa wyższego i programów społecznościowych w celu rozwiązania problemów zdrowotnych w populacjach o niedostatecznej liczbie ludności.

Centrum dla pary

Doktoranci MFT są szkoleni w zakresie terapii systemowej lub relacyjnej. Przez całe życie żyjemy w wielu związkach, które bezpośrednio i pośrednio wpływają na nasze samopoczucie.

Lokalizacje

  • Tallahassee

    W College Ave,600, 32306, Tallahassee

    pytania