Keystone logo
Exeed College

Exeed College

Exeed College

Wstęp

Informacje o Exeed College

Exeed College , przewidziany w 2016 roku, jest prestiżowym przedsiębiorstwem Westford Education Group oferującym najwyżej oceniane programy akademickie online / w niepełnym wymiarze godzin. Światowej klasy dostawca zarządzania edukacją z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Exeed College , dzięki szerokiej obecności w GCC, Afryce, Azji, Południowej Kraje wschodnie i europejskie. Wyjątkowe programy edukacyjne oferowane przez wiodące międzynarodowe uniwersytety i organizacje nagradzające umożliwiają uczącym się odkrywanie siebie na nowo i doskonalenie się w swoich dziedzinach wiedzy.

Aby zaoferować światowej klasy stopnie naukowe, Exeed College trafił we właściwe struny dzięki czołowym światowym uniwersytetom, które oferują wyjątkowe doświadczenie studentom, wysokiej jakości nauczanie, przełomowe badania i szeroką współpracę z najlepszymi organizacjami.

Głównymi uniwersytetami współpracującymi z Exeed College są Universidad Católica de Murcia w Hiszpanii, City University w Malezji, Woolf na Malcie, Plymouth Marjon University w Wielkiej Brytanii i Acacia University w USA.

Będąc zdecydowanym zwolennikiem wypełnienia luki w zapewnianiu masom wysokiej jakości edukacji poprzez cyfryzację, Exeed wykorzystał moc technologii i stworzył cyfrowy ekosystem poprzez integrację najnowocześniejszej platformy wirtualnego środowiska uczenia się (VLE), w tym solidny system zarządzania nauczaniem (LMS), który umożliwia nauczanie synchroniczne i asynchroniczne. Korzystanie z najnowocześniejszych narzędzi pedagogicznych, w pełni wyposażonego oprogramowania szkoleniowego i biblioteki internetowej zapewnia płynne dostarczanie światowej klasy stopni akademickich i profesjonalnych programów wymagającym uczniom na całym świecie.

Exeed College organizator światowej klasy kształcenia kadry kierowniczej, szkolenia i podnoszenia kwalifikacji nauczycieli, wyróżnia się międzynarodową kadrą kształconą na renomowanych uniwersytetach, posiadającą dziesiątki lat doświadczenia w przemyśle i środowisku akademickim.

Exeed College opowiada się za włączeniem, równością i różnorodnością oraz szczyci się bogatą i zróżnicowaną demografią uczniów z ponad 50 narodowości i ponad 10 sektorów przemysłu.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie uznanych na całym świecie i akredytowanych programów studiów magisterskich w dziedzinie biznesu i zarządzania oraz kwalifikacji szkoleniowych dla nauczycieli, aby wyposażyć specjalistów pracujących w XXI wieku w rozległą wiedzę, aby zaspokoić ich potrzeby akademickie i przenieść umiejętności. Solidna platforma dla pracujących profesjonalistów do zdobywania wiedzy, zdobywania głębokich wglądów i opanowania zastosowania takich nauk w miejscu pracy; przyczyniamy się do budowania wspaniałych organizacji, zrównoważonych społeczności, a tym samym postępowego narodu, który wspiera etykę i uczciwość.

Wizja

Exeed College przewiduje bycie jednym z czołowych światowych dostawców uznanych i akredytowanych szkolnictwa wyższego, edukacji dla kadry kierowniczej i kształcenia ustawicznego dla pracujących profesjonalistów i praktyków w celu wyposażenia, wzbogacenia i umożliwienia im stania się ekspertami i liderami w swoich dziedzinach praktyki.

Lokalizacje

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Oman

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Arabia Saudyjska

   • Singapore Online

    Singapore Online, Singapur

    • India Online

     India Online, Indie

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Nigeria

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Malezja

         pytania