Keystone logo
Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Wstęp

Erasmus School of Health Policy & Management (ESHPM) kształci studentów na menedżerów i decydentów w dziedzinie opieki zdrowotnej w Holandii i za granicą. Dzięki naszej edukacji przyczyniamy się do bardziej dostępnej i przystępnej cenowo opieki zdrowotnej, która utrzymuje jakość opieki, a jednocześnie jest dostępna dla wszystkich ludzi. ESHPM oferuje studia licencjackie, cztery programy magisterskie i kształcenie podyplomowe. Tematy badawcze Erasmus School of Health Policy & Management to "organizacja rynku i projektowanie systemów", "jakość i efektywność opieki" oraz "zarządzanie biznesowe organizacjami opieki zdrowotnej". W ESHPM studiuje 1350 studentów i zatrudnionych jest ponad 200 pracowników.

Erasmus School of Health Policy & Management ma specjalne stanowisko. ESHPM jest częścią Wydziału Medycyny i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie (EUR). Istnieje silne powiązanie z Erasmus MC. ESHPM znajduje się na kampusie Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie w budynku Bayle. W ramach społeczności EUR ESHPM funkcjonuje jako wydział.

Funkcje kampusu

Centrum Uniwersytetu Erasmus w Rotterdamie jest kampus Woudestein, dogodny dojazd rowerem w 15 minut od centrum Rotterdamu, w tym od nowego, eleganckiego dworca kolejowego Rotterdam Centraal (gdzie można także dojechać tramwajem lub metrem do EUR). Poza godzinami zajęć, studenci studiują w nowym, pełnym światła budynku Polak lub w naszej najnowocześniejszej bibliotece uniwersyteckiej, piją kawę w Erasmus Food Plaza lub biorą udział w wydarzeniu w teatrze lub kawiarni w de Smitse. Centrum sportowe na terenie kampusu oferuje między innymi zajęcia fitness, taniec, spinning, squash i tenis.

Dostępność na terenie kampusu

Uniwersytet Erasmus w Rotterdamie ceni dostępny kampus i budynki dla każdego. W 2022 roku Zarząd zatwierdził „Plan działań na rzecz dostępności fizycznej” i przeznaczył dodatkowe środki na stopniową poprawę dostępności kampusu. Jak dotąd zatrudniono konsultanta budowlanego i wprowadzono już kilka zmian, takich jak przeprojektowanie toalet MIVA. Powstał także nowy projekt terenu kampusu, który zostanie wdrożony w 2024 roku.

  Statystyki absolwentów

  Rankingi

  Uniwersytet badawczy znajdujący się na liście 100 najlepszych: od opinii naszych studentów po międzynarodowe rankingi uniwersytetów, EUR utrzymuje doskonałą reputację. Jesteśmy dumni, że EUR niezmiennie plasuje się w gronie 2% najlepszych uniwersytetów świata.

  Referencje studentów

  Życie na kampusie i udogodnienia

  All facilities also available on campus

  The hub of Erasmus University Rotterdam is our Woudestein campus, which is a 15-minute bike ride or 20-minute tram ride away from the city centre.

  Lokalizacje

  • Rotterdam

   Bayle Building Burgemeester Oudlaan, 50 3062 PA, Rotterdam

  pytania