Keystone logo
Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Wstęp

Deakin University Jest to najwyższej klasy uniwersytet z absolwentów światowej klasy. Deakin jest w rankingu 3% uczelni na całym świecie i ma silną reputację satysfakcji studentów.

studia Przemysł skoncentrowany i mocny perspektywa międzynarodowa oznacza, że ​​absolwenci Deakin są gotowe do globalnej pracy.

Nasze podejście do uczenia się kładzie nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym i praktyki zawodowej, ale bez poświęcania nasze zobowiązanie do wysokiej jakości badań. Deakin jest młodą dynamiczną uczelnią, która oferuje uczniowie badają możliwość innowacji i prosperować.

Instytut Materiałów Frontier

Uznany za jednego z czołowych australijskich organizacji materiałów badawczych, Instytut Materiałów Frontier (IFM) sprzyja innowacyjności i doskonałości w inżynierii materiałowej i badań technicznych.

IFM powstała w celu rozwiązania niektórych z głównych wyzwań stojących przed społeczeństwem poprzez innowacje w zakresie projektowania i wykonania materiałów. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych; i efektywność energetyczna, zasobów i zrównoważony rozwój infrastruktury.

Lokalizacje

 • Burwood

  221 Burwood Highway Burwood Victoria 3125 Australia, , Burwood

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania