Keystone logo
California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

Wstęp

Każdy student CIIS ma możliwość przemiany.

Nasze wyróżniające się programy opierają się na dobrym samopoczuciu, uzdrawianiu, wpływie społecznym i wyższej świadomości — i szczerze mówiąc, różnią się one od większości, jakie można znaleźć w dzisiejszym szkolnictwie wyższym. Oferujemy ponad 30 programów i certyfikatów zawodowych na poziomie magisterskim i licencjackim, które obejmują dziedziny psychologii, filozofii, duchowości oraz nauk społecznych i humanistycznych, a jednocześnie wykraczają poza ich dyscypliny.

Nasza Profesjonalna Szkoła Psychologii i Zdrowia oferuje programy z psychologii klinicznej z naciskiem na psychologię głębi; integralna psychologia poradnictwa, która obejmuje ciało, umysł i ducha; psychologia i terapia somatyczna, ekspresyjna terapia sztuką, terapia dramatyczna i integracyjne badania zdrowia.

Nasza Szkoła Świadomości i Transformacji zapewnia najnowocześniejsze programy z filozofii, świadomości i kosmologii; ekologia, duchowość i religia; psychologia integralna i transpersonalna, psychologia Wschód-Zachód i przywództwo transformacyjne. Niektóre programy były pierwszymi w swoim rodzaju, na przykład nasz program studiów magisterskich w zakresie zdrowia psychicznego społeczności i doktorat z ludzkiej seksualności.

Nasze Centrum Terapii i Badań Psychedelicznych było pierwszym w historii uniwersyteckim programem certyfikacji, który nadal służy jako złoty standard bezpiecznego i skutecznego szkolenia zawodowego.

Nauka online

Stopnie online CIIS łączą spersonalizowaną naukę i najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie edukacyjne. Nasz format online umożliwia studentom z całego świata naukę w interaktywnym i zróżnicowanym środowisku edukacyjnym, a wykładowcom płynne nauczanie na różnych platformach i klasach.

Wszystkie nasze stopnie online (z wyjątkiem psychologii stosowanej nauczanej w Chinach) rozpoczynają każdy semestr intensywnym pobytem stacjonarnym w rejonie Zatoki San Francisco. W kampusie studenci dołączają do członków wydziału przez trzy do siedmiu ekscytujących dni warsztatów, prezentacji, porad i wspólnego uczenia się. Następnie studenci kontynuują naukę w naszym multimedialnym środowisku online, prowadzonym przez wykładowców CIIS - wszystkich liderów myśli i innowatorów w swoich dziedzinach.

Misja

California Institute of Integral Studies ( CIIS ) to akredytowany uniwersytet, który stara się uosabiać ducha, intelekt i mądrość w służbie jednostkom, społecznościom i ziemi. CIIS poszerza granice tradycyjnych programów studiów z transdyscyplinarnymi, międzykulturowymi i stosowanymi studiami z wykorzystaniem bezpośrednich, hybrydowych i internetowych podejść pedagogicznych. Oferując osobiste środowisko uczenia się i wspierającą społeczność, CIIS zapewnia doskonałą, wieloaspektową edukację dla ludzi zaangażowanych w przekształcanie siebie, innych i świata.

Co to jest edukacja integralna?

Integralność odnosi się do zrozumienia całości dowolnego systemu. Edukacja integralna odpowiada na rosnące pragnienie uczenia się, które integruje wszystkie aspekty osoby: poznawczy, emocjonalny, fizyczny, społeczny, kulturowy i duchowy. Chodzi o otwarcie umysłu, zaangażowanie ciała i uwolnienie ducha, aby widzieć i być widzianym. Pełniej też ułatwia przemianę wewnętrzną, pozwalając na wydobycie swojego potencjału i wykorzystanie go w świecie.

Studia integralne, zgodnie z wizją założycieli CIIS , łączą najwyższe wartości tradycji Wschód-Zachód w celu uzyskania globalnego wpływu. Dawno minęły ograniczenia konwencjonalnych dyscyplin akademickich, które ograniczały studentów i myśl. Zamiast tego nasze środowisko jest otwarte i zachęcające do syntezy pomysłów i doświadczeń. Swoboda eksploracji to sposób, w jaki tworzymy bardziej sprawiedliwy i odporny świat.

Pojęcie „integralności” było podstawową zasadą, która nadal kształtuje wyjątkowe środowisko edukacyjne CIIS . Pojęcie „integralności” było podstawową zasadą, która nadal kształtuje wyjątkowe środowisko edukacyjne CIIS . Dowiedz się, co integralna edukacja oznaczała dla każdego z ośmiu rektorów Uniwersytetu.

Oto co możesz tutaj zrobić:

 • Poznaj tradycje wiedzy z wielu kultur i punktów widzenia, jednocześnie doświadczając jednych z najbardziej perspektywicznych wizji przyszłości.
 • Weź udział w kursach, które oferują ekspansywne sposoby patrzenia na świat.
 • Skorzystaj z interdyscyplinarnego modelu edukacji.
 • Zapisz się na jedyne w swoim rodzaju studia magisterskie w Szkole Psychologii Zawodowej i Zdrowia oraz Szkole Świadomości i Transformacji.
 • Studiuj online na programach magisterskich w przełomowych dziedzinach badań transformacyjnych i przywództwa transformacyjnego.
 • Spotykaj się w weekendy na studiach licencjackich na studiach interdyscyplinarnych w zwartych kohortach.
 • Zapewnij terapię społeczności San Francisco podczas stażu pod nadzorem doświadczonych klinicystów w ośrodkach doradczych CIIS .
 • Twórz praktyki lub główne projekty, które zanurzą Cię we współpracy ze społecznościami, które studiujesz.

Lokalizacje

 • San Francisco

  1453 Mission Street San Francisco, CA 94103

  pytania