Keystone logo
Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Boston University School of Public Health

Wstęp

Boston University School of Public Health ( BUSPH ) jest BUSPH w dziedzinie doskonałości edukacyjnej i innowacji w nauczaniu zdrowia publicznego. Naszym celem jest nauczanie w autentyczny, integracyjny, elastyczny, ciągły i refleksyjny sposób zmieniania stanu zdrowia populacji.

Jako najwyżej notowana szkoła podyplomowa Boston University School of Public Health oferuje dostęp do innowacyjnych badań, stypendiów i praktyki w zakresie zdrowia publicznego, edukację na najwyższym poziomie z misją w terenie.

Misją School of Public Health jest poprawa stanu zdrowia i dobrobytu populacji na całym świecie, szczególnie tych, których nie ma, poprzez doskonałość i innowacje w edukacji, badaniach i praktyce.

Od interdyscyplinarnych wydziałów i ekspertyz badawczych po nasze innowacyjne podejście do nauczania, oferujemy wyjątkową edukację w zakresie zdrowia publicznego.

Prowadzimy badania w wielu dyscyplinach, koncentrując się na opracowywaniu rozwiązań złożonych problemów zdrowotnych. Członkowie wydziału angażują się w studia na całym świecie i we własnej społeczności lokalnej.

Jako pracownicy służby zdrowia, wykładowcy, pracownicy i studenci Boston University School of Public Health mają za zadanie wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności i pasję do poprawy zdrowia populacji.

Generowanie wiedzy i przekazywanie jej przyszłym pokoleniom jest sercem pracy Boston University School of Public Health , ale równie ważne jest stosowanie tej wiedzy. Boston University School of Public Health jest liderem w dziedzinie rzecznictwa i praktyki, zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w rozpalanie i podtrzymywanie pozytywnych zmian, które prowadzą do zdrowia i dobrego samopoczucia na całym świecie. Dążymy do pełnej szacunku, współpracy, różnorodności i integracji w naszej Szkole Zdrowia Publicznego. Naszym celem jest promowanie sprawiedliwości, praw człowieka i równości w naszych lokalnych i globalnych społecznościach.

Lokalizacje

  • Boston

    Albany Street,715, 02118, Boston

    pytania