Keystone logo
Business Science Institute

Business Science Institute

Business Science Institute

Wstęp

Business Science Institute - WIDEO

„Niezależna i międzynarodowa instytucja, której celem jest rozwój edukacji kadry kierowniczej w skali globalnej”

Utworzenie Business Science Institute jest wynikiem zarówno obserwacji, jak i serii przekonań:

Obserwacja:

Istnieje niezaspokojony popyt ze strony doświadczonych menedżerów biznesowych, którzy chcą prowadzić działalność intelektualną po MBA, co jest głównym wymogiem, z jakim główne instytucje międzynarodowe zmagają się ze względu na standardy związane z akredytacją i pośpiechem do publikowania badań.

Wyroki:

 • Profesorowie zarządzania muszą odpowiadać na wymagania menedżerów i kadry kierowniczej, korzystając z globalnej perspektywy,
 • Interakcja między menedżerami a naukowcami jest źródłem wzajemnego wzbogacenia.
 • Należy docenić wszelkiego rodzaju publikacje.

Strategia:

Strategią Business Science Institute jest zatem pozycjonowanie się w tej niszy i mobilizacja międzynarodowych zasobów akademickich najwyższej jakości. Ta innowacyjna strategia polega na skupieniu się na najważniejszych elementach każdego społeczeństwa wiedzy, tj. Na niematerialnym i akademickim, oraz na mobilizowaniu dostępnych profesorów w skali międzynarodowej.

Misja:

Misją Business Science Institute jest promowanie profesjonalnego i osobistego rozwoju menedżerów i przedsiębiorstw poprzez mobilizację międzynarodowych zasobów akademickich najwyższej jakości.

Funkcje kampusu

AKTUALNOŚCI

online

ONLINE DBA in Sustainable Innovation Management we współpracy z iaelyon i ICN Business School (Język: angielski I Początek programu: listopad 2022 I Termin składania wniosków 31 września 2022)

ONLINE Executive DBA w języku angielskim, francuskim lub niemieckim ( nie ma terminu składania wniosków - ten program rozpoczyna się kilka razy w roku)

Kampus / Twarzą w twarz

Executive DBA GENEVA (kohorta 7 I język angielski lub francuski I rozpoczęcie programu: listopad 2022 r. I termin składania wniosków 30 września 2022 r.)

Executive DBA Frankfurt (Cohort 4 I Language German I Początek programu: wrzesień 2022 I Termin składania wniosków 15 sierpnia 2022)

Executive DBA w języku francuskim: Paryż, Douala, Bamako , Dakar , Abidżan , Casablanca

  Stypendia i Finansowanie

  Nie oferujemy żadnych stypendiów.

  Sprawozdanie z działalności 2021

  Sprawozdanie z działalności 2021

  Akredytacje

  Akredytowane przez AMBA

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • BSI Luxembourg ASBL Château de Wiltz, L-9615, Luxembourg City

  pytania