Keystone logo
Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Boston University School of Theology

Wstęp

Na Boston University School of Theology (STH) możesz realizować posługi, które sobie wyobrażasz, stając się liderem gotowym do odpowiedzi na wyzwania dzisiejszego globalnego krajobrazu religijnego. Zmień się. Następnie zmień świat. Renomowany wydział poprowadzi Cię przez rygorystycznych naukowców. Wspierająca się społeczność pielęgnuje Twoje życie, wiarę i cele.

Naszą misją jest pogłębianie wiedzy o Bogu, pielęgnowanie przywódców wspólnot wiary, wzbogacanie akademii i poszukiwanie pokoju ze sprawiedliwością w zróżnicowanym i połączonym świecie.

Jako szkoła założycielska Uniwersytetu Bostońskiego i najstarsze seminarium metodystów w Ameryce Północnej, jesteśmy profesjonalną szkołą w ramach kosmopolitycznego uniwersytetu badawczego, który sam jest zaangażowany w „naukę, cnotę i pobożność”. Zakorzenieni w tradycji Wesleya i czerpiąc z szerszych tradycji chrześcijańskich świata, staramy się wyposażyć kobiety i mężczyzn do posługi i powołania, które sprzyjają osobistej i społecznej transformacji, które są zorientowane na różnorodność świata i poszerzają prorocze dziedzictwo tego historyczna szkoła teologiczna.

Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności uczniów, którzy kreatywnie myślą o rzeczywistych problemach. Ucz się wraz z utalentowanymi studentami, prowadzonymi przez rygorystyczne programy akademickie przez renomowanych wykładowców. Na Boston University School of Theology nasze wyznania są różnorodne; nasze powołania były zróżnicowane. Ale łączy nas wspólne dążenie do stworzenia lepszego świata.

Lokalizacje

  • Boston

    Commonwealth Avenue,745, 02215, Boston

    pytania