Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Boston College

Boston College

Boston College

Wstęp

Edukacja z sercem i duszą - i moc do transformacji

Boston College , pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego działająca w Bostonie, jest dziś jedną z czołowych uniwersytetów w kraju, liderem w dziedzinie sztuk wyzwolonych, badań naukowych i formacji studenckiej.

Opierając się na ideałach, które zainspirowały naszych jezuickich założycieli, Boston College zachęca uczniów, aby patrzyli w głąb siebie, ale zawsze, aby dotrzeć do nich, aby w pełni rozwinąć swój umysł i talenty i wykorzystać je w służbie innym.

O Morrissey College

Kolegium Sztuki i Nauki im. Roberta J. Morrisseya wspiera rygorystyczny rozwój intelektualny oraz religijny, etyczny i osobisty rozwój jego uczniów. Wydział i studenci Morrissey College bezpośrednio angażują się w najbardziej palące problemy świata, wykorzystując swoje dary, aby poprawić wspólne dobro.

Morrissey College oferuje programy dla absolwentów nauk humanistycznych, społecznych i przyrodniczych. Studenci wyłaniają się przygotowani do rozwoju w szerokim zakresie kariery i gotowi służyć jako zdolni i pełni pasji liderzy, pracując jako zaczyn dobra w społecznościach na całym świecie.

Jako najstarszy i największy oddział w Boston College , Morrissey College uosabia jezuickie, katolickie zaangażowanie w głębię dociekań, doskonałość akademicką i kształcenie całej osoby poprzez formacyjne zaangażowanie w sztukę liberalną.

Dlaczego Boston College ?

Kiedy uczniowie wchodzą do Boston College , stawiają pierwsze kroki w odkrywczej podróży - która pobudza ich intelektualny, osobisty, etyczny i duchowy rozwój. Programy Morrissey College of Arts and Sciences zachęcają uczniów do poznawania siebie, swoich społeczności i świata, poszukiwania prawdy, gdziekolwiek się znajdują i wykorzystywania swoich talentów w celu poprawy życia innych.

Ci, którzy szukają edukacji, która trwa całe życie, znajdą wyzwanie i wsparcie, aby zbudować sensowną i satysfakcjonującą przyszłość.

1. Dynamiczne wykształcenie humanistyczne

Poznaj zakres dyscyplin, które kształtują dobrze wykształconych ludzi przygotowanych do rozwoju w XXI wieku. Liberalna edukacja artystyczna w Boston College rozwija cenne umiejętności, w tym krytyczne myślenie, etyczne podejmowanie decyzji, skuteczną komunikację i zdolność widzenia ludzkiego doświadczenia z różnych perspektyw.

2. Inteligencja

Morrissey College zachęca uczniów do odkrycia i osiągnięcia pełnego potencjału. Renomowane wydziały, innowacyjne kursy i okazje pozaszokowe poszerzają wiedzę i doświadczenie uczniów.

3. Jezuita, tradycja katolicka

Rygor intelektualny, integracja wiedzy, formacja studentów, troska o jednostki, wykorzystanie naszej edukacji w służbie innym - te jezuickie wartości katolickie definiują doświadczenie Boston College .

4. Zapytanie w całej dyscyplinie

Tutaj współpraca naukowa przyciąga badania i nauczanie poza tradycyjne granice dyscyplin. Podstawa programowa, Instytut Sztuk Wyzwolonych, Instytucie Zintegrowanej Nauki i Społeczeństwa oraz różnorodne projekty badawcze skupiają studentów i wykładowców z różnych obszarów badań.

5. Korzyści z Bostonu

Z ponad 50 instytucjami szkolnictwa wyższego w obszarze metropolitalnym, Boston jest naprawdę jednym z najważniejszych miast uczelni. To także światowej klasy miasto pełne historii, innowatorów naukowych i technicznych, kultury i możliwości odbycia stażu.

6. Sieć absolwentów

Studenci korzystają z powiązań i wsparcia ścisłej i lojalnej sieci prawie 180 000 absolwentów Boston College .

Lokalizacje

  • Boston

    Boston College Gasson Hall 108 140 Commonwealth Avenue Chestnut Hill, MA 02467, 02467, Boston

    pytania