Keystone logo
Académie de Géopolitique Doktor Wyższych Studiów Geostrategicznych i Geopolitycznych
Académie de Géopolitique

Doktor Wyższych Studiów Geostrategicznych i Geopolitycznych

Paris, Francja

Request duration

Francuski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3500 / per year

W kampusie

Wstęp

Program Advanced Studies in Geostrategic and Geopolitical Studies (PhD) oferuje obszerną definicję areny międzynarodowej, metodologiczne badania pracy, a także jasną koncepcję zmian w złożonym współczesnym świecie. Program ma na celu rozwój potencjału badawczego i krytycznej analizy na bardzo wysokim poziomie wiedzy specjalistycznej.

Kursy prowadzone są przez profesorów i badaczy ze szkolnictwa wyższego, wybitne osobistości ze środowiska naukowego i dyplomatycznego oraz wysoko wykwalifikowanych ekspertów zajmujących wysokie stanowiska w największych międzynarodowych firmach.

Oferowanie tego programu z geopolityki i geostrategii, prowadzącego do doktoratu, ma na celu poprowadzenie studentów w kierunku kariery akademickiej i ról eksperckich w głównych międzynarodowych instytucjach publicznych lub organizacjach prywatnych, a także przygotowanie ich do różnych egzaminów służby cywilnej kategorii A w międzynarodowej służbie publicznej zwłaszcza jeśli chodzi o karierę dyplomatyczną.

Stopień ten pozwala również profesjonalistom pracującym już w dziedzinie geostrategii i geopolityki na skorzystanie z dogłębnych szkoleń i specjalizacji dostosowanych do ich statusu zawodowego.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

pytania