Keystone logo
Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy

Wstęp

Edukacja kadry kierowniczej Aalto: unikalne portfolio edukacji kadry kierowniczej i rozwoju zawodowego

Uniwersytet Aalto to czołowa uczelnia publiczna w Finlandii i jedna z najbardziej międzynarodowych uczelni na świecie (nr 47 w światowym rankingu, obsługująca studentów z prawie 120 krajów). Uniwersytet Aalto to wyjątkowa na skalę światową multidyscyplinarna instytucja, w której sztuka i nauka spotykają się z technologią i biznesem. Jej jednostka ds. edukacji dla kadry kierowniczej, Aalto EE , oferuje szeroką gamę programów dla menedżerów i kadry kierowniczej oraz jest pionierem w zakresie programów zrównoważonego rozwoju, popartych szeroko zakrojonymi badaniami dotyczącymi powiązanych zagadnień. Nasza szkoła biznesu posiada pożądaną potrójną akredytację (AACSB, AMBA i EQUIS), którą posiada mniej niż 1% uniwersytetów na świecie.

Od lat 90. XX wieku Aalto EE jest silnie obecna w Azji, zatrudniając tysiące absolwentów i partnerów EMBA w Singapurze, Korei, Tajwanie, Indonezji i nie tylko. Finlandia uznawana jest za najbardziej zrównoważony kraj na świecie, mający najambitniejsze cele w tym obszarze. Aalto EE wykorzystuje fińską wiedzę i innowacje, aby oferować najnowocześniejszą edukację w zakresie zrównoważonego rozwoju dla profesjonalistów w Azji i poza nią. Aalto EE została wyróżniona nagrodą „Responsible Business Education Award 2024” przyznaną przez Financial Times jako jedna z zaledwie pięciu szkół na świecie, które otrzymały to wyróżnienie.

Programy Aalto EE zaspokajają różne potrzeby i cele:

 • Executive MBA – ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój: kompleksowy i holistyczny program rozwoju zarządzania, z tematem zrównoważonego rozwoju wplecionym w program, w tym konkretnymi przedmiotami do wyboru na ten temat.
 • Krótkie programy dla kadry kierowniczej: Skoncentrowane i praktyczne kursy na takie tematy, jak zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, raportowanie dotyczące zrównoważonego rozwoju, zrównoważone zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zrównoważony rozwój społeczny i cyfrowy. Programy te zapewniają kredyt na rzecz EMBA.
 • Indywidualne rozwiązania dla organizacji dotyczące różnych zagadnień związanych z zarządzaniem i przywództwem

Dołącz do Aalto EE i zmień zasady gry w przyszłość!

Cel, wizja i strategia

Naszym celem jest budowanie lepszego świata poprzez lepsze przywództwo. Chcemy być znani z naszych wpływowych, zorientowanych na cele i kompleksowych doświadczeń edukacyjnych w trakcie kariery zawodowej jednostki, będąc preferowaną platformą uczenia się przez całe życie. Co więcej, naszym celem jest bycie strategicznym partnerem w zakresie rozwiązań w zakresie ciągłego uczenia się organizacji, które rozwiązują potrzeby rozwoju kompetencji w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym, łącząc najnowsze badania i spostrzeżenia kontekstowe.

Nasza misja, Kształtowanie zrównoważonej przyszłości poprzez kształcenie przez całe życie, toruje nam drogę do transformacji społeczeństwa poprzez nowe sposoby wykorzystania treści edukacyjnych i badań w kształceniu kadry kierowniczej i rozwoju zawodowym.

Stypendia i Finansowanie

Można ubiegać się o stypendia Aalto EE . Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z instytutem.

Sesja informacyjna

Aalto Executive MBA w zakresie zrównoważonego rozwoju

Rankingi

Aalto EE zajęło 34. miejsce na świecie w rankingu edukacji kadry kierowniczej Financial Times w 2022 r., a zatem znajduje się w gronie jednego procenta dostawców edukacji dla kadry kierowniczej na świecie. Ranking Financial Times obejmuje tylko 50 najlepszych dostawców usług edukacyjnych dla kadry kierowniczej. Na całym świecie programy edukacyjne dla kadry kierowniczej i MBA są oferowane przez około 4000 instytutów.

W 2022 r. Aalto Executive MBA był ponownie jedynym programem fińskiego uniwersytetu, który utrzymał się na liście 100 najlepszych w corocznym światowym rankingu „Financial Times”. Program Aalto EMBA zajmuje 49. miejsce w Europie i 88. w sumie . Obecnie na całym świecie oferowanych jest około 4000 programów EMBA, a tylko 100 najlepszych znajduje się w rankingu Financial Times.

Nasz ranking zapewnia naszym klientom światowej klasy jakość treści, metod i wykładowców programu.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Singapore

  Aalto Executive Education Academy Pte Ltd 36 Armenian Street Unit 01-08 & 02-08 Singapore, 179934, Singapore

 • Espoo

  P.O. Box 11000 (Otakaari 1B) FI-00076 AALTO, 02150, Espoo

 • Helsinki

  AALTO EE HELSINKI Runeberginkatu 14–16 00100 Helsinki , 00100, Helsinki

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania