Keystone logo

1 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia technologiczne Technologia informacyjna (IT) Zarządzanie technologią informacyjną 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
  • Zarządzanie technologią informacyjną
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia technologiczne Technologia informacyjna (IT) Zarządzanie technologią informacyjną

Po ukończeniu studiów podyplomowych studenci mogą podjąć studia doktoranckie. Doktor nauk filozofii, który jest rodzajem doktoratu, skupia się na konkretnym temacie w dziedzinie studiów, aby dać studentom dogłębną wiedzę. Zwykle trwa około pięciu do sześciu lat, aby ukończyć doktorat.

Czym jest doktorat w zarządzaniu technologią informacyjną? Ten program studiów może badać behawioralne i ekonomiczne oddziaływanie przemysłu informatycznego na konsumentów, społeczeństwo, przedsiębiorstwa i rządy. Studenci często zajmują się projektami badawczymi, dyskursami i rozprawami w trakcie całego programu. Wymagane kursy mogą różnić się w poszczególnych szkołach, ale mogą obejmować takie klasy, jak postępy w badaniach nad zarządzaniem technologiami informacyjnymi, tworzeniem teorii zarządzania, wiodącymi strategicznymi planami informacyjnymi w złożonych i globalnych środowiskach oraz procesami badawczymi, teorią i praktyką w globalnym biznesie .

Studenci często wybierają tę edukację w celu uzyskania dostępu do większych możliwości zatrudnienia. Doktor może również prowadzić do wyższego wynagrodzenia. Badania wymagane do ukończenia studiów mogą doskonalić umiejętności organizacyjne ucznia, które mogą sprawić, że będą lepsi menedżerowie czasu.

Zanim zdecydujesz, do której szkoły należy uczęszczać, studenci muszą wziąć pod uwagę koszt studiów doktoranckich. Każda szkoła może mieć inne czesne. Często zależy ona, przynajmniej częściowo, od wielkości i lokalizacji uniwersytetu. Studenci powinni skontaktować się ze szkołą, z którą chcą się zapoznać, aby uzyskać szacunkową ocenę.

Doktor nauk technicznych w dziedzinie zarządzania informacją może przygotować absolwentów do pracy na wysokim szczeblu w przemyśle informatycznym w organizacjach non-profit, instytucjach oświatowych, dużych korporacjach lub rządach. Dokładne dostępne możliwości mogą zależeć od wcześniejszych doświadczeń i innych wykształceń.Niektórzy studenci stają się dyrektorami technologii informacyjnych, dyrektorów programów technologicznych, starszych biegłych rewidentów technologii informacyjnych i głównymi informatorami.

Jeśli chcesz kontynuować ten rodzaj edukacji, musisz złożyć podanie. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.