Keystone logo

5 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie publiczne 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie publiczne
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (5)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie publiczne

  Uzyskanie stopnia doktora lub doktora, wymaga długiego ciężkiej pracy na poziomie podyplomowym. Aby wziąć udział w programie doktoranckim, wnioskodawcy muszą posiadać tytuł magistra i przejść rygorystyczny proces aplikacji. Po ich zaakceptowaniu często angażują się w badania naukowe, kursy akademickie i ukończenie pracy dyplomowej w swojej dziedzinie naukowej.

  Czym jest doktorat z dziedziny zarządzania publicznego? Ten stopień na wysokim szczeblu oznacza zazwyczaj doświadczenie w sposobie, w jaki kierownictwo przechodzi w politykę publiczną. Studenci analizują ewolucję i zatrudnienie różnych stylów i sposobów zarządzania na arenie publicznej. Wspólne obszary koncentracji w zarządzaniu publicznym Programy doktoranckie to sprawiedliwość w sprawach karnych, zasoby ludzkie, systemy informatyczne, statystyki i psychologia (w odniesieniu do zarządzania publicznego).Niektóre z kursów ogólnych, które studenci mogą brać pod uwagę z jakościowymi i ilościowymi metodami badawczymi, zarządzaniem miastami, rozwojem organizacji, zarządzaniem organizacjami non-profit, polityką i administracją. Wiele programów doktoranckich w dziedzinie zarządzania publicznego trwa od pięciu do siedmiu lat i wymaga przedstawienia swojej pracy na uniwersyteckim panelu ekspertów. Następnie panel potwierdza lub zaprzecza statusowi doktoranckiemu kandydata.

  Doktor nauk publicznych w dziedzinie zarządzania publicznego może zapewnić studentom doskonałe umiejętności komunikacyjne i administracyjne. Stopień jest zakorzeniony w podstawach ludzkiej interakcji i organizacji, co może dać osobie przewagę w każdej dziedzinie pracy.

  Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt danego programu doktoranckiego w dziedzinie zarządzania publicznego, skontaktuj się bezpośrednio ze szkołą zainteresowania. Każdy koszt programu różni się w poszczególnych szkołach.

  Stopień doktora może otworzyć możliwości wielu zaspokajających karierę zawodową.Osoby posiadające tytuł doktora nauk publicznych mogą znaleźć pozycje naukowe zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi, polityką publiczną, administracją lub zarządzaniem na poziomie uniwersyteckim. Są też potencjalne stanowiska badawcze na uniwersytetach. Niektórzy absolwenci mogą znaleźć pracę w administracji rządowej, organizacji non-profit lub firmach jako dyrektorzy ds. Planowania publicznego, dyrektorzy ds. Komunikacji, analitycy sektora publicznego lub analitycy polityki publicznej.

  Jeśli interesujesz się możliwościami uczenia się online w programie doktoranckim w zakresie zarządzania publicznego, niektóre uniwersytety mogą mieć dostępne opcje. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.