Keystone logo

8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (8)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Zarządzanie projektem

  Gdy uczniowie ukończyli odpowiedni program studiów, są w stanie zapisać się na studia doktoranckie, aby osiągnąć najwyższy możliwy sukces akademicki. Stopień doktora jest uważany za program magisterski dla prawie wszystkich kierunków studiów i obejmuje tworzenie pracy magisterskiej.

  Co to jest doktorat w zarządzaniu projektami? Zarządzanie projektem jest specyficznym rodzajem zarządzania, które ma zastosowanie w prawie wszystkich obszarach działalności. Studenci studiujący ten obszar powinni przygotować się do zebrania wszystkich informacji potrzebnych do ukończenia projektu, zebrania zespołu specjalnych pracowników i nadzorowania wszystkich aspektów projektu. Studenci mogą zapoznać się z zarządzaniem, operacjami, logistyką, analizą i zasobami ludzkimi.

  Większość studentów uważa, że ​​umiejętności, które rozwijają dzięki zaawansowanemu programowi doktora, są jednymi z największych korzyści. Umiejętności te mogą otworzyć nowe możliwości pracy lub zwiększyć potencjalne wynagrodzenie. Po przestudiowaniu zarządzania projektem absolwenci zazwyczaj opanowali profesjonalną komunikację, silny zmysł biznesowy i umiejętności przywódcze.

  Opłaty i czesne związane z uzyskaniem stopnia doktora różnią się nieco. Czynniki, które określają koszt, obejmują konkretną szkołę i program, w którym uczysz się, a także twój kraj i długość studiów. Zanim się zarejestrujesz, dokładnie przeanalizuj te aspekty.

  Istnieje wiele karier, które można uzyskać dzięki doktoratowi w zakresie zarządzania projektami, ale wyjątkowa specjalizacja studenta przygotowuje go do zostania kierownikiem projektu. Prawie wszystkie duże korporacje i wiele małych firm potrzebuje tych menedżerów do obsługi specjalnych projektów. Możliwe jest również przekształcenie się w innego rodzaju menedżera, takiego jak menedżer zasobów ludzkich lub menedżer sprzedaży. Ostatecznie niektórzy absolwenci mogą zostać CEO prowadzącym firmę.

  Zapisz się do programu doktoranckiego kierownika projektu, aby kontynuować edukację biznesową. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.