Keystone logo

4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Edukacja Nauczanie Wychowanie fizyczne 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Wychowanie fizyczne
Kierunki studiów
  • Edukacja (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Edukacja Nauczanie Wychowanie fizyczne

PhD to skrót od Doctor of Philosophy, który reprezentuje najwyższy stopień dostępny w środowisku akademickim. Doktorat może zająć cztery lub więcej lat, a ilość czasu w dużej mierze zależy od przedmiotu, który wybrałeś do studiowania.

Czym jest doktorat z wychowania fizycznego? W tym temacie omówiono aktywność fizyczną w środowisku szkolnym lub zawodowym, od obowiązkowych klas aktywnych po profesjonalne zawody sportowe. Zdobycie tytułu doktora wychowania fizycznego oznacza prowadzenie badań dotyczących anatomii człowieka i tego, jak różne rodzaje stresu i aktywności pozostawiają ślad. Niektóre podobszary dotyczą aktywności fizycznej związanej z nauką, społeczeństwem i kulturą.

W ramach programu doktoranckiego w zakresie wychowania fizycznego uczymy się umiejętności takich jak praca zespołowa, dbałość o szczegóły i wielozadaniowość. Praca zespołowa może być szczególnie przydatna do organizowania innych w kierunku wspólnego celu, podczas gdy inne umiejętności zdobyte w programie mogą pomóc w zwiększeniu wydajności w codziennych działaniach.

Koszt studiów doktoranckich z wychowania fizycznego zazwyczaj można zrekompensować stypendium. Stypendium to kolejny popularny sposób płacenia za tego rodzaju program. Środki te mogą zostać wykorzystane na pokrycie kosztów książek, czesnego, opłat za kurs i wielu innych kosztów poniesionych podczas studiów.

Podobnie jak w przypadku każdego absolwenta studiów doktoranckich, możesz podjąć zatrudnienie na uniwersytecie jako członek jego wydziału. Specyficzne dla wychowania fizycznego mogą być dostępne stanowiska na poziomach niższych niż uniwersytet lub w sporcie zawodowym. Naukowiec posiadający wiedzę na temat ludzkiego ciała może również badać nowy sprzęt sportowy i optymalizować treningi. W przypadku takiej pracy można szukać pozycji w zakresie badań i rozwoju dla producenta artykułów sportowych.

Większość szkół, szczególnie tych z własnymi drużynami sportowymi, ma wydział wychowania fizycznego. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.