Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Stany Zjednoczone 2023

4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne w Stany Zjednoczone 2023

overview

planowania miejskiego i regionalnego jest projektowanie i rozwój dziedzina, w której istnieje wiele specjalności w zależności od własnych upodobań. Niektóre z bardziej popularnych podziałów wahają się od społeczności i rozwoju gospodarczego użytkowania gruntów do transportu.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

read_more

filters

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Stany Zjednoczone
 • Studia architektoniczne
 • Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne
fields_of_study
 • Studia architektoniczne (4)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format