Keystone logo

6 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia biznesowe Innowacje 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Studia biznesowe
 • Innowacje
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (6)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia biznesowe Innowacje

  Doktorant reprezentuje najwyższy poziom osiągnięcia akademickiego, jaki może osiągnąć każdy student. Ten rodzaj programu ma być punktem wyjścia do pracy jako pracownik akademicki. Proces ten polega na stworzeniu pracy magisterskiej, pracy z ekspertem i trzech do czterech lat intensywnych badań.

  Czym jest doktorat w dziedzinie innowacji? Innowacja jest uniwersalnym obszarem nauki, ponieważ to, co dokładnie badasz, zależy od osobistych preferencji. Jest to podsekcja dziedziny działalności, zazwyczaj związana z marketingiem i reklamą. Studenci w dziedzinie innowacji badają nowe strategie, techniki i czasami technologie, które można wdrożyć w celu opracowania praktyk administracyjnych. Cała ta dziedzina jest poświęcona tworzeniu nowatorskich koncepcji, które zwiększą efektywność, zyskowność i powodzenie działalności korporacyjnej.

  Podczas procesu zdobywania tytułu doktora w dziedzinie innowacji studenci opracowują zestaw umiejętności, z których skorzystają po ukończeniu studiów. Umiejętności te obejmują przywództwo i administrację biznesową, zarządzanie organizacyjne i operacyjne oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  Podczas badania programów doktoranckich, aby zapisać się, weź pod uwagę również opłaty i czesne. Szkoła i program, które wybierzesz, określą koszt zapisania się. W rzeczywistości kraj, w którym mieszkasz, będzie również odgrywał rolę przy ustalaniu kosztów.

  Istnieje wiele różnych rodzajów kariery z doktoratem w dziedzinie innowacji. Tego typu stopień jest tradycyjnie używany, aby zostać profesorem lub badaczem w college'u, ale można wybrać dowolny rodzaj kariery, który preferujesz. Z doktoratem w dziedzinie innowacji możesz być wykonawcą, konsultantem, analitykiem finansowym lub operacyjnym, przedsiębiorcą lub kierownikiem działów biznesowych. W niektórych przypadkach możliwe jest utrzymanie jednej z tych pozycji w parze z profesorem lub karierą naukową.

  Zdecyduj, czy chcesz wprowadzić lokalny, zagraniczny lub online program doktorancki. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.