Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Tajlandia 2023

8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Tajlandia 2023

Przegląd

Tajlandia jest krajem opisany jako "ziemi złoty" oferuje jasne i myślenia doświadczeń, a to idealne miejsce dla kształcenia podyplomowego. Oprócz przyciąga turystów z całego świata, Tajlandia sporo doskonałych programów akademickich. Poza klasie, studenci zdobywając doktorat w Tajlandii nie brakuje rzeczy do zrobienia i zobaczenia, takich jak relaks na plaży oszałamiający, badając zgiełku i tętniących życiem miast, odwiedzając religijnych i historycznych miejsc i zabytków, i cieszyć się doskonałą tajski żywności.

Doktor programów Tajlandii przeznaczony dla studentów stać się liderami w tej dziedzinie i być w stanie przeprowadzić niezależne badania jakości skutecznie. Studenci zainteresowani doktorat w Tajlandii muszą posiadać odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie, aby wejść do programów.Po pomyślnym zakończeniu rozprawy doktorskiej, absolwentów studiów doktoranckich w programach Tajlandii często kariery w akademickich, badawczych lub branży.

Szukaj programów poniżej, aby dowiedzieć się więcej o doktorat w Tajlandii. Zrobić kolejny krok w kierunku osobistych i zawodowych celów dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania