Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 25 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia zawodowe 2023

25 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia zawodowe 2023

Przegląd

Doktorat lub stopień doktora jest najwyższym osiągnięciem edukacyjnym na wielu kierunkach. Uczeni zapisują się na studia doktoranckie, aby kontynuować naukę na określony temat i uczyć się u najlepszych profesorów. Ten stopień jest często kamieniem milowym na drodze kariery.

Czym jest doktorat w zakresie studiów zawodowych? Wiele obszarów studiów należy do kategorii studiów zawodowych, w tym nauk społecznych, stosowanych nauk przyrodniczych, nauk przyrodniczych, nauk prawnych i matematyki. Zajęcia mają za zadanie wpoić studentom głęboką i wszechstronną wiedzę na temat sukcesów w nowoczesnym miejscu pracy. Obszary studiów w tym programie mogą obejmować etykę biznesu, skuteczne zarządzanie, komunikację oraz usługi społeczne i zdrowotne.

Absolwenci studiów doktoranckich z zakresu Professional Studies często mają doskonałe umiejętności komunikacyjne i głębokie zrozumienie współczesnego miejsca pracy. Zazwyczaj posiadają umiejętności krytycznego myślenia, co może być korzystne dla awansu w sektorze publicznym i prywatnym.

Aby dowiedzieć się więcej o kosztach poszczególnych programów, zainteresowane osoby powinny skonsultować się z każdą uczelnią, w której są zainteresowane. Całkowity koszt każdego programu zależy od lokalizacji, czasu trwania studiów, pomocy finansowej, pokoju i wyżywienia oraz innych czynników.

Ci, którzy ukończyli studia doktoranckie w zakresie studiów zawodowych, często mają wiele opcji dostępnych w miejscu pracy. Kariery są dostępne w środowisku akademickim, rządowym, komunikacyjnym, publicznym i prywatnym, non-profit i samozatrudnienia. Absolwenci mogą znaleźć pracę jako wykładowcy, uczeni, badacze, konsultanci, badacze zajmujący się polityką publiczną, reporterzy i kierownicy biur. Mogą również znaleźć karierę jako prezes własnej firmy.

Wiele programów, które przyznają tytuł doktora w zakresie studiów zawodowych, jest oferowanych przez wiele instytucji na całym świecie, z których niektóre mają znaczną część zajęć oferowanych w środowisku wirtualnego uczenia się. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia zawodowe
Kierunki studiów
  • Studia zawodowe (25)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania