Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 11 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia nad rozwojem 2024

11 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia nad rozwojem 2024

Przegląd

Z doktorem Development Studies, kandydaci są przygotowani do pracy naukowej, polityki i środowiska akademickiego w dziedzinie rozwoju międzynarodowego z pracy. Wiele instytucji akademickich zapewniają doskonałą doktora Development Studies programów z opcjami różnych obszarach koncentracji.

W doktorem Development Studies Program, kandydatów bada problemy krajów rozwijających się poprzez interdyscyplinarne ramy, w oparciu o antropologii, ekonomii, prawa, nauk politycznych, socjologii i gender studies. Niektóre przykłady obszarów koncentracji obejmują geografii rozwoju, opieki zdrowotnej, ruchy społeczne, relacje płci i zrównoważonego rozwoju, wśród wielu innych. Kandydaci uczestniczą w kursach, jak również badań, które prowadzi do rozprawy, która powinna wnieść znaczący wkład w bieżącym polu badań. Doktor Development Studies trwa zazwyczaj minimum cztery lata.

Jeśli doktor Development Studies jest dla Ciebie interesująca, a następnie przejść przez opcje poniżej, aby znaleźć program, który pasuje do potrzeb i zainteresowań!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Nauki społeczne
 • Studia nad rozwojem
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (11)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania