Keystone logo

8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia biznesowe Przedsiębiorczość 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia biznesowe
  • Przedsiębiorczość
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia biznesowe Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość krzyże dyscyplin ekonomii, socjologii i technologii i może być analizowana w regionalnych, organizacyjnych, sektorów, lub w kontekście międzynarodowym, takie jak przedsiębiorstwa społeczne, organizacje duże, rodzinne firmy i korporacje. W centrum przedsiębiorczości dr jest na wiele aspektów zakładania i utrzymania biznesu.

Studenci prowadzą stopnia przedsiębiorczości dr prawdopodobnie badanie takie tematy jak marketing, venture capital, statystyki wielowymiarowej, a kategoryczne analizy danych. Większość programów może również wymagać fundacji biznesowych finansów i ekonomii. Podobnie jak większość programów doktoranckich, przedsiębiorczości dr wymaga badania w kierunku pracy doktorskiej. Absolwenci posiadający stopień doktora Przedsiębiorczości często przejść do kariery w środowisku akademickim, badania naukowe, rządowe, prywatne konsultacje, lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Jeśli jesteś bystry firmy i są zainteresowani stopniem doktora Przedsiębiorczości, a następnie przejść przez opcje poniżej i znaleźć program dla Ciebie!