Keystone logo

1 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia inżynieryjne○ Projektowanie inżynieryjne Projektowanie transportu w Hong Kong, Hongkong dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Hongkong
  • Studia inżynieryjne○
  • Projektowanie inżynieryjne
  • Projektowanie transportu
  • Hong Kong
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia inżynieryjne○ Projektowanie inżynieryjne Projektowanie transportu

Projektowanie transportu to dziedzina, która koncentruje się na projektowaniu różnych systemów transportu, takich jak samochody, motocykle, samoloty i łodzie. Będziesz korzystać z oprogramowania komputerowego i technik modelowania, aby opracować projekty odpowiadające potrzebom osób korzystających z tych środków transportu.

Na tym obszarze studiów dowiesz się o dynamice pojazdów, ergonomii, materiałoznawstwie, zasadach inżynierii, procesach produkcyjnych i nie tylko. Praktyczne doświadczenie zdobędziesz także dzięki stażom lub projektom z partnerami branżowymi.

Specjaliści w tej dziedzinie często pracują dla firm motoryzacyjnych, producentów samolotów lub innych organizacji związanych z transportem. Ich rola polega na tworzeniu innowacyjnych projektów, które są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami bezpieczeństwa i standardami branżowymi.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.