Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia doktoranckie (PhD) Programy w Projektowanie transportu 2024

1 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Projektowanie transportu 2024

Przegląd

Projektowanie transportu to dziedzina, która koncentruje się na projektowaniu różnych systemów transportu, takich jak samochody, motocykle, samoloty i łodzie. Będziesz korzystać z oprogramowania komputerowego i technik modelowania, aby opracować projekty odpowiadające potrzebom osób korzystających z tych środków transportu.

Na tym obszarze studiów dowiesz się o dynamice pojazdów, ergonomii, materiałoznawstwie, zasadach inżynierii, procesach produkcyjnych i nie tylko. Praktyczne doświadczenie zdobędziesz także dzięki stażom lub projektom z partnerami branżowymi.

Specjaliści w tej dziedzinie często pracują dla firm motoryzacyjnych, producentów samolotów lub innych organizacji związanych z transportem. Ich rola polega na tworzeniu innowacyjnych projektów, które są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami bezpieczeństwa i standardami branżowymi.

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia inżynieryjne○
  • Projektowanie inżynieryjne
  • Projektowanie transportu
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów