Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Praca socjalna w Stany Zjednoczone 2023

24 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Praca socjalna w Stany Zjednoczone 2023

overview

Praca społeczna jest dziedziną, kariera, że ​​skupia się na zapewnieniu pomocy i wsparcia osobom potrzebującym. Po zakończeniu programu lub kursu, profesjonalnych pracowników socjalnych mogą mieć wykształcenie niezbędne do opracowania programów społecznych, zapewnienie doradztwa i wsparcia prawnego dla rodzin, lub rzecznikiem praw dziecka w trakcie rozwodu i przechowywania przypadkach.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

read_more

filters

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Stany Zjednoczone
  • Nauki społeczne
  • Praca socjalna
fields_of_study
  • Nauki społeczne (24)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format