Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia doktoranckie (PhD) Programy w Neurologia 2023

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Neurologia 2023

Przegląd

Najwyższy poziom studiów, jaki może osiągnąć każdy student, jest zwykle uważany za doktorat. Obejmuje to trzy lata średnio intensywnego studiowania i rozwijania pracy dyplomowej. Świadczenia kariery są jednak wyższe niż jakakolwiek inna certyfikacja.

Co jest doktoratem Neuroscience? Dziedzina neurologii odnosi się do układu nerwowego. Studenci studiują mózg, rdzeń kręgowy i nerwy, a także wpływ zachowań tych systemów. Badając neuroscience, zwykle konieczne jest włączenie elementów biologii, psychologii i chemii. Neuroscience może być badana w kontekście opieki zdrowotnej lub badań, które również dzieli pole między praktycznym i teoretycznym.

Studenci, którzy zdobywają stopień doktora nauk neurologicznych, są w dużym stopniu zainteresowani karierą zawodową. Możliwe jest wejście w bardziej zaawansowane pozycje, do których mogą wejść tylko posiadacze doktorów. Dodatkowo wynagrodzenie, które można zarobić, jest znacznie wyższe.

Zanim przystąpisz do programu neuronauki, ważne jest, abyś badał wiele różnych programów. Specyficzna osoba, którą wybierzesz, a także status studenta, a nawet kraj, w którym się znajdujesz, wpłynie na koszt zarobienia doktora.

Kariera w dziedzinie neuronauki jest również podzielona między obszary praktyczne i teoretyczne. Jeśli interesują Cię pierwsze, dostępne są opcje lekarza, chirurga, technika i innych dostawców usług medycznych. Po stronie badawczej miejsca pracy w laboratoriach są obfite. Można pracować jako naukowiec i studiować prawie każdy aspekt układu nerwowego. Wreszcie, można też wejść w edukację i uczyć przyszłych studentów o neurologii. Niezależnie od tego, co decydujesz, praca w neuronauce oferuje wysoce spełniające kariery.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie naukę doktora Neuroscience jest znalezienie programu odpowiadającego Twoim potrzebom.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Opieka zdrowotna
 • Neuronauka
Kierunki studiów
 • Opieka zdrowotna (0)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania