Keystone logo

24 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Nauki przyrodnicze Nauki geograficzne 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Nauki przyrodnicze
  • Nauki geograficzne
Kierunki studiów
  • Nauki przyrodnicze (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Nauki przyrodnicze Nauki geograficzne

Z Ph.D., ludzie mają dostęp do bardziej zaawansowanych rynku pracy, większe możliwości rozwoju kariery zawodowej oraz zdolności do podejmowania więcej pieniędzy w ich karierze niż osób bez zaawansowanym stopniu.

Więc po prostu to, co jest Ph.D. w geografii? Studenci muszą mieć pierwszy zdobył tytuł licencjata i ewentualnie tytuł magistra przed zdobywając swój doktorat. Ph.D. można zdobyć w około czterech do sześciu lat, w zależności od ilości czasu, studenci są w stanie poświęcić się nauce i jeśli są w stanie przekazać niezbędnych kursów na czas. Kursy obejmują takie tematy jak: mapy, teorii i metod w geografii, geografii kulturowej i politycznej, a także badania i analizy informacji geograficznej. Studenci mogą być w stanie skupić się na ich stopień ludzkiej geografii, kartografii, geografii miejskiej geografii, lub geografii fizycznej, między innymi.

Istnieje kilka powodów, dlaczego ludzie mogą chcesz zarobić doktorat w geografii.Studenci mogą poprawić swoje podstawowe umiejętności pracy, takie jak czytanie i pisanie, a jednocześnie zyskuje ogromną wiedzę w swojej dziedzinie i praktycznego doświadczenia pod okiem doświadczonych instruktorów.

Koszt zarobić stopień doktora mogą się różnić w zależności od wielu czynników, w tym wszelkich zarobionych wcześniej kredytów szkolnictwa wyższego, kraju szkoły i długości programu akademickiego. Przyszli studenci powinni skontaktować szkół o czesnego, opłat i możliwości stypendialnych.

Osoby, które kończą się Ph.D. Geografia często mają mnóstwo wyboru kariery dla nich dostępne. Niektórzy absolwenci wybrać do pracy urbanistów, inni mogą znaleźć zatrudnienie w organizacji ekologicznych, a jeszcze inni mogą podjąć decyzję, aby stać przewodników. Wielu absolwentów również zdecydować się na powrót do środowiska akademickiego i dołącz do wykładowców na zajęciach dydaktycznych instytucji naukowych w geografii i innych pokrewnych dziedzinach.

Zarabianie swój doktoratmoże doprowadzić do pomyślnego i zyskownego kariery w geografii. Aby zacząć zarabiać swój doktorat, pierwsze poszukiwania programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.