Keystone logo

7 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Nauka o zarządzaniu 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Studia z zarządzania
 • Nauka o zarządzaniu
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (7)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia z zarządzania Nauka o zarządzaniu

  Praca w kierunku Doktora Filozofii (PhD) wymaga ciężkiej pracy i wielu lat, co najmniej trzech, a nawet siedmiu, w niektórych przypadkach. Jednak mając jeden sposób, możesz pokazać pracodawcom, że masz najwyższą wiedzę na dany temat.

  Co to jest doktor nauk o zarządzaniu? W tym polu znajdziesz informacje o tym, jak zarządzać ludźmi, maszynami, pieniędzmi i materiałami, aby uzyskać jak największą korzyść. Niektóre subpólki obejmują zieloną produkcję, zieloną logistykę i zaopatrzenie, badania operacyjne i nauki społeczne. Ten stopień może trwać trzy lub więcej lat i jest w dużej mierze oparty na badaniach. Przedmioty, które powinieneś rozumieć przed rozpoczęciem, obejmują ekonomię, rozwiązywanie problemów, statystyki, zachowania organizacyjne i zasoby ludzkie.

  Niektóre umiejętności, które możesz rozwijać w ramach nauk o zarządzaniu, obejmują zarządzanie finansami, zarządzanie czasem i komunikację. Zdolność do efektywnego zarządzania swoimi finansami i czasem może w dłuższej perspektywie zaoszczędzić Ci wysiłku, a komunikacja pomaga w ustawieniach społecznych i tworzeniu relacji.

  Większość studiów doktoranckich oferuje stypendia i stypendia na pokrycie kosztów książek, czesnego i opłat. Koszty te zależą od szkoły, do której uczęszczasz i od tego, czy możesz znaleźć używane i elektroniczne kopie potrzebnych książek.

  W przypadku każdego doktora istnieje możliwość wstąpienia do akademii jako profesora lub kontynuowania badań. Z nauką zarządzania jako swoją dziedziną, możesz także szukać wysokiej pozycji biznesowej, która wykorzystałaby Twoją specjalistyczną wiedzę logistyczną. Niektóre tytuły, które możesz wyszukiwać, obejmują międzynarodowego doradcę urbanistycznego, dyrektora programowego, specjalistę od globalnego zarządzania siłami oraz dyrektora zarządzania projektami. Doktor może być również przydatny, jeśli szukasz promocji w swoim obecnym miejscu pracy.

  Kiedy już wiesz, że nauka o zarządzaniu jest dziedziną, którą chcesz studiować, spójrz na szkoły zarówno w pobliżu, jak i daleko, w zależności od Twojej chęci podróżowania. Kursy online są również opcją. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.