Keystone logo

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Marketing
 • Marketing
Kierunki studiów
 • Marketing (12)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

12 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Marketing 2024

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Marketing

  Doktorat to prestiżowy stopień, w którym studenci muszą zdobyć i udowodnić rozległą wiedzę w danym temacie. Jest to często gonili magistra został pobrany i jest najwyższy stopień jednostka może otrzymać. Niezależnie od tego, w dziedzinie, wymaga to wiele czasu i pracy.

  Można się zastanawiać, "Co to jest doktor Marketingu i Komunikacji?" Komunikacja jest niezbędna dla każdej firmy. Studenci, którzy dążą do tego stopnia można oczekiwać, aby dowiedzieć się wiele o wielu gałęziach przemysłu. Mogą być wymagane do odczytu i analizy najnowszych technik marketingowych w różnych dziedzinach. Będą oni uczestniczyć w badaniach, a także uczestniczyć w seminariach. Pacjenci będą obejmować kulturoznawstwo, komunikacji marketingowej, historia i uziemienie teoretyczną. Będą uczyć się dyscypliny komunikacji, badań i publikacji retoryczne.

  Jedną z głównych korzyści wynikających z realizacji doktora w dziedzinie marketingu i komunikacji jest to, że daje absolwentom jeden krok przed konkurencją.Mają umiejętności trzeba, aby uzyskać wyższe płatnych miejsc pracy. Mają niezbędne kwalifikacje, aby poprosić o podwyżkę i odbierać w swoich dotychczasowych stanowiskach.

  Koszty i opłaty związane z doktoratem w marketingu i komunikacji będzie różnić się od szkoły do ​​szkoły i kraju. Najlepszym sposobem, aby ustalić, ile należy zaplanować na wydatki jest kontakt ze szkołą swojego wyboru i porozmawiać z oficerem przyjęć.

  Po ukończeniu studiów, jednostki mogą spodziewać się należy wziąć pod uwagę różne kariery. Będą one różnić w zależności od specjalizacji studenta, ale wiele absolwenci mogą spodziewać karierę w zarządzaniu w branży badawczej lub komunikacyjnej nie celu. konsultanci Media, dyrektorów marketingu i specjalistów badawcze często mają ten stopień. Absolwenci mogą rozważyć nauczania marketing na poziomie uniwersyteckim lub przechodząc do biznesu dla siebie, uruchamiając firmę komunikacyjną.

  Czy chcesz chodzić do szkoły na lokalnym uniwersytecie, chciałby studiować za granicą lub chcą zostać w domu i robić swoje prace w internecie, że jest coś tam do własnych preferencji. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.