Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Leśnictwo 2024

8 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Leśnictwo 2024

Przegląd

Doktorat jest również znany jako doktora filozofii, lub stopniem doktora. Jednak to nie musi oznaczać, że filozofia była kierunek studiów. Studenci mogą zdobyć tytuł doktora w praktycznie każdy temat. Doktorat jest bardziej zaawansowany niż stopień licencjata lub magistra. To jest zwieńczeniem wielu lat studiów, i wskazuje na najwyższy poziom osiągnięć w nauce. Większość doktorantów musi ukończyć pracę doktorską, która pokazuje, że poczyniły wyjątkowy wkład w tej dziedzinie, zwykle poprzez oryginalnych badań.

Co to jest doktor Leśnictwa? Ten typ stopnia przyznawana jest student, który stał się ekspertem w dziedzinie ekologii leśnej lub leśnej. Program może obejmować szereg zaawansowanych kursów naukowych ze szczególnym uwzględnieniem botaniki, biologii i ekologii. Kursy takie jak genetyki lasów, drzew leśnych hodowli i fizjologii roślin mogą skupić się na fizyczne i genetyczne aspekty drzewa.Inne kursy, takie jak ecoinformatics i wzrostu lasu, ochrony i kształtowania krajobrazu oraz leśnictwo i ekologii lasu mogą odkrywać konkurencyjnych potrzeb przemysłu leśnego i ochrony środowiska.

Ukończenie doktoratu zajmuje poświęcenia i ciężkiej pracy, a uczniowie, którzy osiągają takie rozróżnienie może wyróżniać się z rówieśnikami na podania o pracę oraz w profesjonalnej arenie. Zdobywając doktorat z Leśnictwa może prowadzić do nowych perspektyw zatrudnienia i możliwość udziału w czołówce na polu.

Studenci, którzy są zainteresowani doktorat z Leśnictwa powinien skontaktować się bezpośrednio do potencjalnych uniwersytety dowiedzieć się więcej o kosztach i wymagań programów. Czesnego będzie się zmieniać w zależności od danej instytucji.

Wielu studentów, którzy osiągają doktorat zdecydujesz się pozostać w akademików.Mogą dołączyć kolegiów i uniwersytetów, jak pełnoetatowych profesorów i naukowców, dzieląc się swoją wiedzą z absolwentów i studentów studiów licencjackich, jako że nadal rozwijać wiedzę w tej dziedzinie. Inni absolwenci mogą znaleźć pracę w firmach leśnych publicznych i prywatnych, jak konsultantów i liderów zespołów badawczych. Niektórzy absolwenci mogą przystąpić agencji rządowych przeznaczonych do zarządzania zasobami naturalnymi.

Studenci, którzy są pasjonatami leśnictwa będzie znaleźć wiele programów interesujące doktoranckie, aby spełnić swoje zainteresowanie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Nauki o życiu
  • Nauki rolnicze
  • Leśnictwo
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania