Keystone logo

21 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia humanistyczne Językoznawstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Studia humanistyczne
  • Językoznawstwo
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (21)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia humanistyczne Językoznawstwo

Badanie semantyki, co oznacza, historii, konsekwencje psychologiczne i socjologiczne i nauki języka ludzkiego. Doktorantów studiujących Linguistics mogą specjalizować się w teoretycznych językoznawstwa, zajmujący się poznawczych, pragmatyczne semiotycznych, fonologiczne, gramatyczne, aspektów badań ilościowych, leksykalnych i ortograficznych. Gramatyki, koncentrując się na antropologicznych językoznawstwa, językoznawstwo porównawcze, językoznawstwa historycznego i socjolingwistyki, jest również funkcjonalny obszar specjalizacji. Ponadto, doktorantów "badania mogą poradzić sobie z lingwistyki stosowanej i eksperymentalnych w dziedzinie lingwistyki, językoznawstwa Evolutionary, językoznawstwa Forensic, językoznawstwa internetowych, języka i rozwoju, neurolingwistyka i psycholingwistyki.

Doktorskie Lingwistyki podjąć zazwyczaj trzy do pięciu lat, aby zakończyć, umożliwiając studentom możliwości pracy w czasie ich studiów doktoranckich poprzez nauczanie i pomoc profesorów, robi badania, pisanie i wykonywanie innych kluczowych zadań w dziale. Doktorantów będą musieli zaproponować temat do swoich badań w konkretnej dziedzinie językoznawstwa, a następnie napisać pełnometrażowy rozprawę na ten temat. PhD badania może obejmować eksperymenty, badania podstawowe i średnie tekst lub inne metody.

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tym, jak można ubiegać się o stanowisko doktora w dziedzinie językoznawstwa, po prostu przejdź na dół i przeczytaj więcej o prezentowanych możliwości wymienionych poniżej. Możesz poprosić o informacje, które mają być wysłane do Ciebie bezpośrednio z instytucji poprzez wypełnienie szybki i łatwy formularz internetowy w zaledwie minutę.