Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 28 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Języki 2023

28 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Języki 2023

Przegląd

Dr jest skrótem od doktora, i odnosi się do studia podyplomowe, które są oferowane zarówno w naukach humanistycznych i nauk. To zazwyczaj wymaga czterech latach intensywnych studia, aby zakończyć, czasem dłużej, a student musi wypełnić rozprawę lub pracę na studia.

Czym jest doktor Języków? Więcej niż tylko studiując jeden język, ten stopień doktora zwykle koncentrują się na lingwistyce i komunikacji, umiejętności, które mogą być stosowane do wielu różnych karier. W przypadku niektórych programów można zwiększyć swoje umiejętności i wiedzę o jednym konkretnym języku. W innych, dowiesz się więcej o tym, jak uczyć się drugiego języka w tym planowania, oceny, wykorzystanie multimediów i jak podejść do studiów językowych w świecie rzeczywistym.

Studia podyplomowe w językach mogą zwiększyć zdolność ucznia do myślenia i działania w określonym języku, co czyni je bardziej rynkowe do pracy w otoczeniu globalnym.Może również rozwinąć swój umysł, poprawa umiejętności komunikacyjnych w ogóle, a poprawa świadomości kulturowej i zrozumienia.

Jak w przypadku każdego stopnia, koszty związane ze stopniem językach będą się różnić, w zależności od programu wybrać. Programy Online często oferują świetny sposób przyczyniają się do zmniejszenia tych kosztów, a zarazem znakomite wykształcenie.

Istnieje wiele potencjalnych pracodawców, w zależności od tego, co twój program specjalizuje się w takich jak ambasad, urzędów, szkół językowych, gazet, czasopism, publikacji i wszelkich międzynarodowych firm i organizacji non-profit. Można znaleźć tłumaczenia pracy, opracowanie materiałów szkoleniowych, w badaniach, w komunikacji iw nauczaniu. Mając zaawansowanym stopniu może pomóc jeden wchodzi w tych dziedzinach na poziomie wyższym, niż byłoby to możliwe.

Studiując język, w głębi jest fascynującym sposobem, aby dowiedzieć się więcej na temat komunikacji i ludzi.Aby rozpocząć korzystanie z tej ścieżki, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
  • Języki
Kierunki studiów
  • Języki (28)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania