Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w IIrlandia 2024

4 Studia doktoranckie (PhD) Programy w IIrlandia 2024

Przegląd

Irlandia jest zdumiewająco piękny kraj, który przyciąga ludzi z całego świata. Doktorat w Irlandii jest najlepszy wybór dla wielu studentów ze względu na doskonałość naukowców i wszystko, że Irlandia ma do zaoferowania. Jest to tętniące życiem studentów, jak również niezliczone rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Uczniów podejmujących studia doktoranckie w Irlandii mogą korzystać z wielu wypraw do doświadczonych, niektóre z najbardziej oszałamiające krajobrazy na świecie, malowniczych miasteczek i wsi, średniowieczne zamki, prehistoryczne zabytki, kwitnącej scenie muzyki i sztuki, i wiele okazji do doświadczenia kultury irlandzkiej.

Doktorat w Irlandii jest zorganizowany dla studentów stara się kontynuować karierę w środowisku akademickim, badania, lub branży. Programy są trudne i wymagają krytycznego myślenia i analizy umiejętności, zaangażowania i wiedzy i doświadczenia konkretnych warunkiem do każdego programu.Studenci zdobywając doktorat z zajęć Irlandii doświadczenie, seminaria i znaczne badań w wyspecjalizowanych dziedzin badań, których rezultatem jest praca doktorska.

Przewiń doktoranckie w programach Irlandii poniżej, aby dowiedzieć się więcej. Wykonaj kolejny krok już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia doktoranckie (PhD)
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne
  • Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania