Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia doktoranckie (PhD) Programy w Filozofia w Pardubice, Czechy 2023

1 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Filozofia w Pardubice, Czechy 2023

Przegląd

Istnieje kilka nowoczesnych i dynamicznych instytucji szkolnictwa wyższego w tym mieście, które skutecznie przygotowują specjalistów do rozkwitu kariery. Uniwersytet w Pardubicach jest oblicze tego miasta, choć pojawiają się inne centra ze względu na rosnącą wentylatora studentów podstawy.

Filozofia jest dyscypliną, która wymaga krytycznego myślenia i rozumowania. Studenci, którzy badają ten obszar może rozwijać wiedzę i zrozumienie kwestii życiowych i tematów, jak również wyjątkowe umiejętności krytycznego myślenia przydatnych w różnych ścieżek kariery, takich jak przedsiębiorstwa lub rządu.

Republika Czeska jest krajem śródlądowym w Europie Środkowej. Kraj ten graniczy z Niemcami na zachodzie, na południu Austrii, Słowacji do Polski na wschodzie i północy. Jej stolicą i największym miastem, z 1,3 mln mieszkańców, jest Praga.

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Czechy
 • Studia humanistyczne
 • Filozofia
 • Pardubice
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów