Keystone logo

18 Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia technologiczne Elektronika 2024

Filtry

Filtry

 • Studia doktoranckie (PhD)
 • Studia technologiczne
 • Elektronika
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (18)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia doktoranckie (PhD) Programy w Studia technologiczne Elektronika

  Doktorem filozofii stopniu jest akademicki stopień doktora wydawane przez uniwersytety. Znany również jako doktoratu, pozwala posiadacz stopnia nauczanie na poziomie uniwersyteckim w dziedzinie badań i jest zwykle uważany za najwyższy stopień osiągnięcia.

  Co to jest doktor Elektronika? Doktorat w Elektronika szkoli studentów do oceny różnych metod w różnych dziedzinach i ma na celu uczynić ich współtwórców nowej wiedzy, teorii i metod w wybranym obszarze tematycznym. Niektóre obszary tematyczne objęte w ramach elektroniki to akustykę, technologię przetwarzania sygnału radiowego, materiałów i technologii, komponentów, Electro-Optics, układ i projekt systemu i inżynierii biomedycznej. Ponadto kandydaci są w stanie sformułować pytania i wyzwanie ugruntowaną wiedzę i praktyki w dziedzinie.

  Absolwenci z tytułem doktora w Elektronika są w stanie przeprowadzić badania profesjonalizmu, etyki i uczciwości.Oni są w stanie nauczyć się nowej wiedzy w dziedzinie, dokonać oceny potrzeb, które ostatecznie napędzają innowacje, uczestniczą w projektach złożonych i wielodyscyplinarnych i dostarczają wiedzę i krytyka na forach międzynarodowych.

  Koszt dr zmienia, z zastrzeżeniem polityki uczelni, w kraju badania, a długość programu. Dowiedz się więcej informacji, kontaktując się z biura rekrutacji uczelni, aby zapytać o koszty programu.

  Ogólnie rzecz biorąc, perspektywy kariery jest doskonała i oczekuje nadal rośnie. Perspektywy kariery w elektronice są zazwyczaj na celu przygotowując absolwentów do kariery akademickiej na środku nauczania i badań naukowych. Inne możliwości kariery są związane z inżynierią lub technologii informacyjnej. Niektóre podobne wybory okupacyjne obejmują inżynierię elektryczną, projektowanie produktów, technologii Elektronika i projektami, zarządzania i inżynierii rozwoju, testowania.W przypadku zawodów związanych bardziej z informatyki, niektóre przykładowe zadania obejmują kierownik projektu, administrator bazy danych, lider w dziedzinie badań i analityk oprogramowania.

  Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, badania online oferują Ci znakomite możliwości edukacyjnych. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.