Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Doktorat Programy w Studia architektoniczne w Belfast, Wielka Brytania 2023

1 Doktorat Programy w Studia architektoniczne w Belfast, Wielka Brytania 2023

Przegląd

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Architektura pozwala na projektowanie budynków, wiaty i parków. Studia magisterskie w dziedzinie architektury nie tylko nauczy Cię, jak zaplanować strukturę, ale także historia architektury i jak budynki z czasem uległy zmianie.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Czytaj więcej

Filtry

  • Doktorat
  • Wielka Brytania
  • Studia architektoniczne
  • Belfast
Kierunki studiów
  • Studia architektoniczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów